Neler Yeni

Klavyemi satıp gamepad almak istiyorum

RuthlV5

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Mert Kirazlı
Bütçe
1200
Eskiden masaüstü bilgisayarım olduğundan dolayı AJAZZ AK680 Brown switch sıfır Bi klavye aldım ancak klavyeyi aldıktan sonra hiç kullanamadan masaüstünü satıp laptop a geçtim ondan dolayı klavyeyi hiç kullanmadım sıfır şekilde duruyor evde bende satıp gamepad almaya karar verdim ancak hangi gamepad i alacağımı şaşırdım 2.el piyasasından almayı düşünüyorum ancak klavyenin değeri 1000-1200 tl arası olduğundan 2.el birsuru gamepad buldum bu fiyat aralığında 2.el olarak belirttiğim fiyat aralığında gamepad önerebilir misiniz? eğer elinde gamepad olup takas yapmak isteyen varsa yapabilirim

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,185
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
windowsta kullanılabilecek en sorunsuz gamepad 9. nesil xbox wireless controller. Laptop ise bluetooth'ta vardır çok rahat kullanırsın mesafe olarak uzaklaşmadığın sürece

kdrk0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Kadir
Steam
kdRookie
windowsta kullanılabilecek en sorunsuz gamepad 9. nesil xbox wireless controller. Laptop ise bluetooth'ta vardır çok rahat kullanırsın mesafe olarak uzaklaşmadığın sürece
Hocam max 400 tl önerebilirmisin bir tane

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,185
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10

kdrk0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Kadir
Steam
kdRookie

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,349
İsim
Kerem Çavuş
Eskiden masaüstü bilgisayarım olduğundan dolayı AJAZZ AK680 Brown switch sıfır Bi klavye aldım ancak klavyeyi aldıktan sonra hiç kullanamadan masaüstünü satıp laptop a geçtim ondan dolayı klavyeyi hiç kullanmadım sıfır şekilde duruyor evde bende satıp gamepad almaya karar verdim ancak hangi gamepad i alacağımı şaşırdım 2.el piyasasından almayı düşünüyorum ancak klavyenin değeri 1000-1200 TL arası olduğundan 2.el birsuru gamepad buldum bu fiyat aralığında 2.el olarak belirttiğim fiyat aralığında gamepad önerebilir misiniz? eğer elinde gamepad olup takas yapmak isteyen varsa yapabilirim
msi gc20 v2 bakabilirsin 800 - 1k civarı alınabilir

Aliemin84

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Ali Emin
Eskiden masaüstü bilgisayarım olduğundan dolayı AJAZZ AK680 Brown switch sıfır Bi klavye aldım ancak klavyeyi aldıktan sonra hiç kullanamadan masaüstünü satıp laptop a geçtim ondan dolayı klavyeyi hiç kullanmadım sıfır şekilde duruyor evde bende satıp gamepad almaya karar verdim ancak hangi gamepad i alacağımı şaşırdım 2.el piyasasından almayı düşünüyorum ancak klavyenin değeri 1000-1200 TL arası olduğundan 2.el birsuru gamepad buldum bu fiyat aralığında 2.el olarak belirttiğim fiyat aralığında gamepad önerebilir misiniz? eğer elinde gamepad olup takas yapmak isteyen varsa yapabilirim
8bitdo ultimate c wireless kullanıyorum. Gayet memnunum fiyatına göre çok iyi gamepad. Dandik dandik monster vs. alma sakın. Hatta indirime girmiş. Normalde 1600tl'ye falan geliyordu amazon germanyden ve şuan vergilerle 1300tlye geliyor.

Son düzenleme:
Top Bottom