Neler Yeni

Klima ve Serinleme Çözümü Arıyorum

MEGRX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mert Gürbüz
Bütçe
18.000
Odama klima almak veya taktırmak istiyorum fakat klimanın borularını geçirebileceğim bir duvar yok. Tek başına soğutabilen ekstra dışarı ünite takmak gerekmeyen 10 veya 13 metrekare gibi küçük bir bilgisayarlı odayı serinletebilecek kaliteli uzun ömürlü bir klima çözümü serinleme çözümü arıyorum.

Vsermet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
521
İsim
Volkan
Klimalar yoğunlaşma yaptığı için su gideri olması lazım. Diğer türdeki klima varı ürünler bana göre pek faydası olmuyor.

MEGRX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mert Gürbüz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Klimalar yoğunlaşma yaptığı için su gideri olması lazım. Diğer türdeki klima varı ürünler bana göre pek faydası olmuyor.
Anladım başka bir alternatifim yok gibi gözüküyor.

ByDolph

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
219
İsim
Yunus Kocabay
Ya al bitane vantilatör kurtul. (Karşısında çok durma 4 gün hareket edemedim)

Palo DAYI

80+ Gold
Bence tavan vantilatörü çok mantıklı. Kanatları büyük olduğu için hem ses yapmıyor hem havayı odanın geneline yaydığı için oluşturduğu hava akımı insanı çarpmıyor.
Varmi önerdiğin

Moonlighter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
647
İsim
Ahmet
Çok sıcak havalarda tavan vantilatörü kurtarmıyor hocam. Bizim evin de belli odalarına taktık ama yazın kurtarmıyor. Hiç yoktan yine iyidir ama bu sıcaklarda tatmin etmiyor. En temizi klima.(Balıkesir)

Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Celil Emre Danişmant
Varmi önerdiğin
Özellikle önerdiğim bir model yok. Bir misafirlikte gördüğüm bauhaus'tan alınmıştı. Tavsiyem 5 kanatlı olanlarından almanız.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok sıcak havalarda tavan vantilatörü kurtarmıyor hocam. Bizim evin de belli odalarına taktık ama yazın kurtarmıyor. Hiç yoktan yine iyidir ama bu sıcaklarda tatmin etmiyor. En temizi klima.(Balıkesir)
Zaten eğer klima taktırmak mümkün değilse bu söylediğim geçerli. Dış ünitesiz camdan boru sarkıtarak kullanılan mobil klimalar da var mesela.

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
481
İsim
Cihan Duman
Odama klima almak veya taktırmak istiyorum fakat klimanın borularını geçirebileceğim bir duvar yok. Tek başına soğutabilen ekstra dışarı ünite takmak gerekmeyen 10 veya 13 metrekare gibi küçük bir bilgisayarlı odayı serinletebilecek kaliteli uzun ömürlü bir klima çözümü serinleme çözümü arıyorum.
Dolap tarzı klimalara bakmaya ne dersin
Mesaj otomatik birleştirildi:

vazgeçtim bakma onların fiyatından haberim yokmuş

Vsermet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
521
İsim
Volkan
Adanaliyim burda klima harici her şey boş. Nefes aldırmıyor.

As_tr_a

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Ömer Murat YILDIZ
İlgilendiği Kategoriler
Bİlgisayar parçaları,çevre donanımları ve teknolojiler
küçük dış ünite gerektirmeyen yoğuşmalı bi klima al hem istediğiniz odada rahat rahat kullanırsın hem gerçekten ısıtır soğutur bir 2.5-5lt şişeye koyarsın hortumu temiz arada boşaltırsın yada yakınnda bir yerde lavabo varsa artık bi çözüm bulabilirsin ona

Zebellah

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
946
İsim
Mehmet Can Yiğitoğlu
İçine buz koyulan buharlu üfleyen sogutucular var tek çaren o

Devilll20

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,120
İsim
Rick Baba

Klimanın al kurtul. Servis montajını yapar. Boru vs servis düşünsün

Top Bottom