Neler Yeni

Knıght online için toplama PC tavsiyesi lütfen

Andregeo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
İbrahim can gök
Herkese merhaba arkadaşlar ben uzun yıllardır Knıght online oynamaktayım fakat laptop kullandım çoğu zaman Malesef hiç verim alamadım
Artık masaüstü PC toplamak istiyorum ama malum anlamıyorum :)
İstediğim PC belirteyim eğer yardımcı olursanız sevinirim ilk olarak bütçem 3.000 4.000 değerinde içinde monitör de olursa daha iyi performans olarak ön planda Knıght online için artı olarak oyun içerisinde video kaydı yapmak YouTube için video editlemek kayıt alırken kasma problemi olmaması
Nadir de olsa belki yayın açmak istiyorum
Knıght için bu kadarlık bilgisayar değermi değmez tabi 500 liralık PC ler bile kaldırıyor knıghtı fakat performans olarak artık üst düzey akıcı oyun oynamak video çekmek eşitlemek bazen yayın açmak istiyorum

Malesef toplama PC anlamıyorum knıghtın amd sistemlerinde sıkıntı çıkardığını söylüyor genel oynayıcı
Eğer yardımc olursanız çok sevinirim oyun bilgisayarı olarak bütçem bu 3 4 bin ilk bütçem var fazlası derseniz max 4.5 monitör her şey dahil
Şimdiden yardımcı olacak herkese teşekkür ederim

Redmental

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,182
İsim
RML
Biraz alakasız ama bir şey sormak istiyorum. Uzun yıllar Knight oynayan birisiniz , bundan para mı kazanıyorsunuz ? Bu arada Game Garaj sitesindeki hazır sistemlere bakabilirsiniz.

Andregeo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
İbrahim can gök
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Uzun yıllardır evet para kazanıyorum ama üstüne düşmeden sosyal hayatımı öldürmeden aylık olarak minumum 300-600 TL arası kazanılabilir
Tabi bu kişiden kişiye değişebilir aylık 5 milyar kazananda var bir İtem den 120 milyar kazananda var ve alanda var :)

Çoğu hazır sisteme bakıyorum ama anlamadığımdan dolayı bu sistemi Alıp ha bu pahalı iyi olur deyip bin pişman olmak istemiyorum

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,554
İsim
Samet Kaya
Uzun yıllardır evet para kazanıyorum ama üstüne düşmeden sosyal hayatımı öldürmeden aylık olarak minumum 300-600 TL arası kazanılabilir
Tabi bu kişiden kişiye değişebilir aylık 5 milyar kazananda var bir İtem den 120 milyar kazananda var ve alanda var :)

Çoğu hazır sisteme bakıyorum ama anlamadığımdan dolayı bu sistemi Alıp ha bu pahalı iyi olur deyip bin pişman olmak istemiyorum
dostum eğer 600e kadar kazanabiliyorsan şu pandemide aylık 1000 kazanabilirsin bence sana tavsiyem 1-2 ay daha çalış hem 1-2 ay sonra 4.nesil ryzen,b550 anakart,intel 10.nesil ve rtx3000 serisi çıkacak daha da ucuzlar fiyatlar birde aylık 300 kazanmak için günlük kaç saat oynamak gerekiyor

Andregeo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
İbrahim can gök
Günlük belli etkinlikler mevcut bu etkinliklerden gelen ödüller sayesinde kazanç sağlayabilir etkinlikler girdiğin de harcayacağın zaman max 2 saat
Diğer türlü farm olarak düşününce farm +etkinlik günlük 4-5 saat bilemedin 6 saatte aylık masraflar çıkınca 600. Ü geçebilirde altıda olabilir oyun becerine göre değişir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Madem 1-2 aya böle durum olacak beklemek mantıklı şuan çalışıyorum şükür işimde problem olmadı zorlu dönemde
Eğer 1-2 aya çıkacak ise umudumu 1-2 ay sonrasına saklayam 😂

Davaro006

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Halil BULUT
İşlemciyi amd ryzen 3600 yaptım ekran kartını nvidia gtx 1660 super yaptım kardeşim kasma sorunu yaşamazsın render, oyun, yayın işlerini rahatlıkla yaparsın 2x8 de ram almanı tavsiye ederim ssd de ko icin şart

Andregeo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
İbrahim can gök
İşlemciyi AMD ryzen 3600 yaptım ekran kartını Nvidia gtx 1660 super yaptım kardeşim kasma sorunu yaşamazsın render, oyun, yayın işlerini rahatlıkla yaparsın 2x8 de RAM almanı tavsiye ederim SSD de ko icin şart
Çok teşekkür ederim hemen bakacam dediklerine
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok teşekkür ederim hemen bakacam dediklerine
Biraz pahalıya geliyor ama 1-2 aya eğer olurda biraz ucuzlarda çok iyi sistem olur

Son düzenleme:

Andregeo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
İbrahim can gök
Daha uygun fiyatlı Öneride bulunabilecek varmı acaba

Top Bottom