Neler Yeni

Koç tan Büyükekşi ye sert sözler !⚽⚽ [İBRAHİM HACIOSMANOĞLU SEÇİLDİ]

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,090
İsim
Mehmet Aslan
TFF seçimlerinde Ali Koç tan Büyükekşi ye: Onurlu , halsiyetli , şerefli olan kimse bu şekilde aday olmaz.
Tepki sonrası: Son cümlemi geri alıyorum :kekw:

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz ? Büyükekşi sizce tekrar seçilecek mi ? Özellikle fenerli arkadaşların tepkilerini merak ediyorum :D
Umarım siyaset federasyonun yakasından elini çeker.

Ali Koç özür dilemeseydi salonda oluşacak gerginlik:kekw:

Son düzenleme:

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,090
İsim
Mehmet Aslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Artık yüz mü oldu iki yüz mü oldu sayamadık bu adamın R'lerini hemen saniyesinde R yapmış yine şaşırtmadı
Galatasaraylıyım R yapmasaydı ağzına sağlık derdim valla :D Özür diledikten sonra bir anlamı yok :D Koç bile R yapıyorsa içeride durumlar vahim demekki , büyükekşi hakkında ağza alınmayacak utanç verici iddialar var.

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
60,402
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Galatasaraylıyım R yapmasaydı ağzına sağlık derdim valla :D Özür diledikten sonra bir anlamı yok :D Koç bile R yapıyorsa içeride durumlar vahim demekki , büyükekşi hakkında ağza alınmayacak utanç verici iddialar var.
Koç bile derken büyük adam sanmayın şu soytarı herifi ya fenerin başına gelmiş büyük bi bela her gündeme geldiğinde şöyle oluyoz

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,090
İsim
Mehmet Aslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Koç bile derken büyük adam sanmayın şu soytarı herifi ya fenerin başına gelmiş büyük bi bela her gündeme geldiğinde şöyle oluyoz

Yok canım sevdiğimden değil tabi herif ülkenin yarısına sahip diye dedim :D Kişilik olarak hiç mi hiç hazettiğim biri değildir , özellikle bazı meselelerde rezil biridir.

Gif Man

80+ Gold
TFF seçimlerinde Ali Koç tan Büyükekşi ye: Onurlu , halsiyetli , şerefli olan kimse bu şekilde aday olmaz.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz ? Büyükekşi sizce tekrar seçilecek mi ? Özellikle fenerli arkadaşların tepkilerini merak ediyorum :D

Mehmet Büyük Ekşi " Good Bye " 👋

Starlex

80+ Silver

Bu koç alem adam yaa yapıyor arada böyle çılgınlıklar 😃

ahmetbirs

80+ Bronze
5 oy farkla mı kazandı cidden

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,090
İsim
Mehmet Aslan