Neler Yeni

Kodlama kursuna gideceğim. Kursa ne getireyim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Mustafa Usta
Instagram
mustafa_usta61
Merhaba. Annem beni haberim olmadan halk eğitimde kodlama kursuna yazdırmış. Kurs pazar günleri. Yani yarın gidicem. Yanımda bilgisayarımı getireyim mi? Başka bir şey getirmem gerekiyor mu? Bu tür kurslara giden varsa cevap verirse sevinirim.

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,942
İsim
İbrahim Talha DEMİR
Udemy de kaliteli içerikler varken gereksiz. Robotik kodlama içinse hocanız söyler. Değilse de laptop yeter.

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,824
İsim
Akın Taşkan
İlk günse bir şey götürme hoca anlatıyor her şeyi ilk gün kurs işleyişi hakkında.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Udemy de kaliteli içerikler varken gereksiz.
Değil, yüzyüze canlı birisiyle daha kolay ve kaliteli oluyor. Ama udemy'deki kurslar da gayet güzel hele hocakötüyse çok çok daha iyiler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Mustafa Usta
Instagram
mustafa_usta61
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İlk günse bir şey götürme hoca anlatıyor her şeyi ilk gün kurs işleyişi hakkında.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Değil, yüzyüze canlı birisiyle daha kolay ve kaliteli oluyor. Ama udemy'deki kurslar da gayet güzel hele hocakötüyse çok çok daha iyiler.
Bilmiyorum hocam. Bildiğim kadarıyla kursun ilk haftası değil. Tamda abimin çok öncelerden udemy üzerinden aldığı hacker kurslarına bakıyordum. Gidip bakıcam. Eğer beğenmezsem BTK yada Udemy üzerinden kurslar alıcam.

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Red Dead Redemption ve Rockstar ile ilgili her şeye ilgim var
Instagram
sfakorkmaz
PC yeter bence

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Kadir Berkan Gökgöz
Aslında bunun için çok daha güzel kaynaklar var sadece İngilizce bilmen yeterli. Bu arada Fymol The Langague Hacker sayesinde ingilizcemi B2 seviyesene kadar geliştirdim kanala bakmanı tavsiye ederim gerçekten hızlı şekilde öğretiyor ve ücretleri de rakiplerine göre nispeten ucuz. (BENCE!)
Yazılım dili, kodlama öğrenirken sana tavsiyem bir yandan da ingilizce konusunda kendini geliştirmen çünkü; ingilizce öğrenmen sana GitHub gibi büyük bir bilgi kaynağının kapılarını açacaktır şimdiden başarılar dilerim. (Udemy kurslarını pek başarılı bulmuyorum başlangıç için ideal denebilir, ama kaliteli tek türkçe kaynak bana göre.)

Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Mustafa Usta
Instagram
mustafa_usta61
Aslında bunun için çok daha güzel kaynaklar var sadece İngilizce bilmen yeterli. Bu arada Fymol The Langague Hacker sayesinde ingilizcemi B2 seviyesene kadar geliştirdim kanala bakmanı tavsiye ederim gerçekten hızlı şekilde öğretiyor ve ücretleri de rakiplerine göre nispeten ucuz. (BENCE!)
Yazılım dili, kodlama öğrenirken sana tavsiyem bir yandan da ingilizce konusunda kendini geliştirmen çünkü; ingilizce öğrenmen sana GitHub gibi büyük bir bilgi kaynağının kapılarını açacaktır şimdiden başarılar dilerim. (Udemy kurslarını pek başarılı bulmuyorum başlangıç için ideal denebilir, ama kaliteli tek türkçe kaynak bana göre.)
Tamamdır hocam teşekkürler.

Top Bottom