Neler Yeni

Köpek kendisini ısırmaya başladı

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ahmed Yasir Çakmak
Sanayide çalışıyorum burada bir yavru köpek var ve dün bulduk hastaydı ishal olmuştu bı şekilde ilaç verdik şimdi de kendisini ısırıyor hasar verecek kadar isirmiyor ama ilerlemesinden korkuyorum dişleri kasindigi için olabilirmi

Aware

80+ Silver
Olabilir ısırcak bir şeyler alın oyuncak vs pek bilgim yok ama zannımca böyle .

Faristod

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,088
İsim
Arda Aydın
Dişleri kaşınıyor olabilir derisinde yara-kene olabilir. Bacağıyla kaşıyamadığı biryerse yine de ısırıyor olabilir. Kendine zarar verecek kadar ısırmaya başlarsa kesin deri hastalığı vardır. Eğer kendine dokunuduruyorsa tüylerini ayırıp ten rengine bakabilirsin ten renginden daha çok kırmızı veya kızarıklık varsa dediğim gibi deri hastalığıdır. Veterinere gitmesi gerek.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ahmed Yasir Çakmak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dişleri kaşınıyor olabilir derisinde yara-kene olabilir. Bacağıyla kaşıyamadığı biryerse yine de ısırıyor olabilir. Kendine zarar verecek kadar ısırmaya başlarsa kesin deri hastalığı vardır. Eğer kendine dokunuduruyorsa tüylerini ayırıp ten rengine bakabilirsin ten renginden daha çok kırmızı veya kızarıklık varsa dediğim gibi deri hastalığıdır. Veterinere gitmesi gerek.
Teşekkürler

MENGELE88

80+ Bronze
Parazit,mantar vesaire vardır veterinere götürün aşı ve parazit damlasını yaptırın
Para harcıyamam dersen bırak uğraşma kilosu 5tl olan zehirli mama almakla hayvansever olunmuyor

Son düzenleme:
Sanayide çalışıyorum burada bir yavru köpek var ve dün bulduk hastaydı ishal olmuştu bı şekilde ilaç verdik şimdi de kendisini ısırıyor hasar verecek kadar isirmiyor ama ilerlemesinden korkuyorum dişleri kasindigi için olabilirmi
Youtubeda görmüştüm bir videoda kendinini ısıran köpek yasa zarar berne köpeklerde ciddi tıbbi ve psikolojik hastalıklar okuyomruş veterinere tada hayvan psikoloğuna göstürün bence

MENGELE88

80+ Bronze
Youtubeda görmüştüm bir videoda kendinini ısıran köpek yasa zarar berne köpeklerde ciddi tıbbi ve psikolojik hastalıklar okuyomruş veterinere tada hayvan psikoloğuna göstürün bence
Nadir bir durumdur en yaygın olan benim dediğim kendi köpeğimdede aynı şeyi yaşadım çok tüylü olduğu için mantar enfeksiyonu kapmış. ve kaşındığı için ısırma yalama krizine giriyordu.

Top Bottom