Neler Yeni

Köpek tarafından ısırıldım kuduz olur muyum

utkubaba1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Utku
Arkadaşlar selamlar herkese geçen gün dışarda küçük süs köpeği vardı seveyim derken baş parmagımı agzına aldı ısırdı biraz acidi ama ne yara izi ne de kan vardı sadece biraz kızarıklık vardı normalde hiç kafamda değilken bi anda gece aklıma geldi kuduz olur muyum ki diye şuandada hayatı yaşattırmıyor sürekli onu düşünüyorum bi midem bulansa yada üşüsem kuduz muyum acaba diye düşünüp duruyorum kafayi yiycem sanırım köpeğin sahibi dışarda felan gezdiriyordu bir de özel cins oldugu için aşısız oldugunu düşünmüyorum üstelik elimdede açık yara izi oluşmadı ama ondan başka bir şey düşünemiyorum napmaliyim ? buraya kadar okuduysanız teşekkürler.

utkubaba1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Utku
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
KNK ne olur ne olamz sen bence acilen hastaneye git ne olcağı belli olmaz
hocam ben de gideyim diyorumda sağlık çalışanı var ailede hiçbirşey yok gitsen aşıda yapmazlar büyütülcek bir şey yok diyorlar psikolojik olarak sıkıntılıyım galiba ben

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,543
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
Sorun olduğunu sanmıyorum ama ne olur olmaz kesinlikle git aşı ol.Şakası yok kuduzun.

İnFless

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
Yağız Çelik
eğer kanama olmadıysa bir şey olmaz ama için rahat etmiyorsa gidebilirsin hastaneye

utkubaba1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Utku
Sorun olduğunu sanmıyorum ama ne olur olmaz kesinlikle git aşı ol.Şakası yok kuduzun.
Hocam işte gitsende aşı yapmazlar diyolar elimde öyle çizik felanda yok akşamına biraz kızarmıştı şuanda bir şey yokta dediğiniz gibi kuduzdan baya korkuyorum belirti gösterdikten sonra geri dönüşü yok çünkü psikoloji gitti

Hanaz

80+ Silver
Arkadaşlar selamlar herkese geçen gün dışarda küçük süs köpeği vardı seveyim derken baş parmagımı agzına aldı ısırdı biraz acidi ama ne yara izi ne de kan vardı sadece biraz kızarıklık vardı normalde hiç kafamda değilken bi anda gece aklıma geldi kuduz olur muyum ki diye şuandada hayatı yaşattırmıyor sürekli onu düşünüyorum bi midem bulansa yada üşüsem kuduz muyum acaba diye düşünüp duruyorum kafayi yiycem sanırım köpeğin sahibi dışarda felan gezdiriyordu bir de özel cins oldugu için aşısız oldugunu düşünmüyorum üstelik elimdede açık yara izi oluşmadı ama ondan başka bir şey düşünemiyorum napmaliyim ? buraya kadar okuduysanız teşekkürler.
Aşıları tamsa bişi olmaz sokakta kaç kedi tırmaladı beni kuduz olmadım ben

utkubaba1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Utku
Aşıları tamsa bişi olmaz sokakta kaç kedi tırmaladı beni kuduz olmadım ben
Hocam aşıları tamdır diye düşünüyorum cins bir köpek ve de cezası var galiba aşısız dolaştırmanın ama hastalıgın ne zaman ortaya çıkacağı şüpheliya o beni işkirlendiriyor 5 gunden 1 yıla kadar uzayabiliyor süre

Hanaz

80+ Silver
Hocam aşıları tamdır diye düşünüyorum cins bir köpek ve de cezası var galiba aşısız dolaştırmanın ama hastalıgın ne zaman ortaya çıkacağı şüpheliya o beni işkirlendiriyor 5 gunden 1 yıla kadar uzayabiliyor süre
Sahibine soraydın kokoş bir tipi varmıydı varsa kesin yaptırırdı
Mesaj otomatik birleştirildi:

+ bende rus siyam blue point var (kedi) çipli ama 8 aydır aşılarını elden ben yapıyorum denetimde değil

utkubaba1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Utku
Mesaj otomatik birleştirildi:

+ bende rus siyam blue point var (kedi) çipli ama 8 aydır aşılarını elden ben yapıyorum denetimde değil
valla o an hiç önemsememiştim kan felan akmadı bir şey olmadıya ama 6k cezası varmış sanırım aşı yaptırmamanın

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
496
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık
Acile gidin ısırdığı yeri gösterin yara yoksa aşı yapmayacaklardır ama kafanız rahat olur sıkıntılı bir durum yokmuş diye.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,838
Üyeler
152,342
Son üye
slayer721
Top Bottom