Neler Yeni

Kötü oyunların iyi oyunlardan daha fazla tutması

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Messinin kramponu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
473
Türkçe konuştuğuma bakma kutuplarda yaşıyorum
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar parçaları, Darboğaz sorunları, Hazır sistem önerileri, Dış donanım önerileri, İç donanım önerileri,
Tamam kanka valorant kötü tamam cs go iyi tamam diğer oyunlar ezer geçer tamam
sus artık tamam ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhaba valorantta silverdan çıkamıyorum o yüzden cs daha iyi
Hocam rütbe ile alakası yok. Oyunda optimizasyon diye bir şey yok bir kere. Poligonu iğrenç. Yok denicek kadar az oyun modu var. Mapleri söylemek bile isteniyorum özellikle breeze ve iceboxu aklımdan geçirmek bile istemiyorum.

Son düzenleme:
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,278
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Telefon
Instagram
zcosef
Steam
Hesef
Discord
cosef#0601
sus artık tamam ?

Hocam rütbe ile alakası yok. Oyunda optimizasyon diye bir şey yok bir kere. Poligonu iğrenç. Yok denicek kadar az oyun modu var. Mapleri söylemek bile isteniyorum özellikle breeze ve iceboxu aklımdan geçirmek bile istemiyorum.
CS nin ilk senesindeki modları sayar mısınız. Ki ayrıca bu tartışılacak bir şey değil herkes beğendiğini oynar size neden batıyor.

Messinin kramponu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
473
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar parçaları, Darboğaz sorunları, Hazır sistem önerileri, Dış donanım önerileri, İç donanım önerileri,
CS nin ilk senesindeki modları sayar mısınız. Ki ayrıca bu tartışılacak bir şey değil herkes beğendiğini oynar size neden batıyor.
Hocam oyun güzeldi kendi elleri ile bozdular. Bi şimdiki valoranta birde eski valoranta bakın. Arasında dağlar kadar fark var.

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,887
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Oyunda optimizasyon diye bir şey yok bir kere.
Haritadan haritaya değişen FPS var. Örneğin Bind'da Savunmada daha yüksek FPS alırken saldırıda daha az FPS alınabiliyor. FPS Haritaya göre değişiyor.
Poligonu iğrenç.
İğrenç denemez, çok dolu değil.
Yok denicek kadar az oyun modu var.
Oyun daha 1 yıllık, siz ise senelerdir oyun dünyasının içinde olan CS ile bunu kıyaslıyorsunuz.
Mapleri söylemek bile isteniyorum özellikle breeze ve iceboxu aklımdan geçirmek bile istemiyorum.
Emin olun yeni harita Fracture daha kötü.

Messinin kramponu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
473
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Haritadan haritaya değişen FPS var. Örneğin Bind'da Savunmada daha yüksek FPS alırken saldırıda daha az FPS alınabiliyor. FPS Haritaya göre değişiyor.

İğrenç denemez, çok dolu değil.

Oyun daha 1 yıllık, siz ise senelerdir oyun dünyasının içinde olan CS ile bunu kıyaslıyorsunuz.

Emin olun yeni harita Fracture daha kötü.
Hocam yukarıda bahsettim kendileri bozdular ve mapten mape değişmesi hiç fps sorunu olmuyor demek değil.

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
ya tamam boş yapma kardeşim oynamıyosan oynamazsın olur biter.

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
sus artık tamam ?

Tamam kanka oyun kötü iğrenç berbat çünkü ben böyle görüyorum kimse oynamamalı

Messinin kramponu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
473
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Saçmalamışsin sen beğenmedin diye çoğunlukta mi beğenip oynamasin boş konu
Oyunun neresini beğendin ? Adamın op ile yürüyerek sıkmasınımı yoksa depar atarak spray yapmasınımı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,010
İsim
Diyarhan
Kötü oyun iyi oyun yoktur diyeceğim cyberbug aklıma geldi. Onun dışında zevkler ve eğlence vardır mesela zamanında among us gibi dandik oyundan büyük keyif alındı ama şu anda çöp geliyor çoğu insana. Valorant cs ye göre daha basit o yüzden tercih ediliyor.

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Bu dönemlerde valorant çok popüler. Peki hiç sormadınızmı oyun niye popüler. Düşük ranklarda smurflerden, veletlerden geçilmiyor. Oyunun poligonunda sadece kurma, çözme, alıştırma, hız testi ve spray var. Ama şu anda serverları, haritaları, kasaları ve çeşitli oyun modu olan CS:GO’dan daha fazla oynanıyor. Buna yayıncıların yarısıda dahil. Sadece CS:GO değil splitgate ve fortnite tarzı hız gerektiren oyunlarda bunlardan bazıları. Ve saymadığım daha milyarlarca oyun var.Bunca mis gibi oyun varken niye herkesin toxic olup bilgisayarı kırdığı, ağladığı, küfür ettiği bu oyunu oynuyor. Bilen biri varsa şu an açıklasın.
Çünkü bu oyunların amacı o kişiyi tutabilmektir.
Mesela bir adam witcher 3 bağımlısı olmaz ama rekabetçi oyun bağımlısı olur.
Bu tehlikelidir bunun sonu her yere varabilir.
Ayrıca katılıyorum CS GO yerine kadar.
Valorant gözümde berbat bir oyun ama oynuyorlar ama halen şaşırdığım tek nokta gidip te 100-200 hatta parası olan 700-800 TL veriyor 5 skin için bu garibime gidiyor he 100 TL olabilir ama üstü bence olmamalı oyun alırım kaç tane o paralara.
Bir de anlamıyorum arada görüyorum yayıncılara 100 TL -1000 TL gibi astronomik paralar veriyorlar bağışlarla bunu yapacağıma oyuna yatır en azından bir geribildirimi var. Para kolay kazanılmıyor duyar değil ama o parayı size farklı şeyler göstericek şeylere verin yayıncıya vermeyin gidin 5-10 tane oyun alıp oynayın hem sizi eğlendirir hem karşılığını alırsınız.

Messinin kramponu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
473
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Çünkü bu oyunların amacı o kişiyi tutabilmektir.
Mesela bir adam witcher 3 bağımlısı olmaz ama rekabetçi oyun bağımlısı olur.
Bu tehlikelidir bunun sonu her yere varabilir.
Ayrıca katılıyorum CS GO yerine kadar.
Valorant gözümde berbat bir oyun ama oynuyorlar ama halen şaşırdığım tek nokta gidip te 100-200 hatta parası olan 700-800 TL veriyor 5 skin için bu garibime gidiyor he 100 TL olabilir ama üstü bence olmamalı oyun alırım kaç tane o paralara.
Hocam haklısınız. Tek iyi tarafı bıçakları ucuz. Ama bıçak hastası değilsen sokakta bulduğun 10 TL ile bile CS:GO’da güzel bir ak,awp ve deagle skini alabilirsin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,446
Üyeler
140,201
Son üye
braveclub
Top Bottom