Neler Yeni

Kötü Valorant Oynuyorum Diye Arkadaşım Beni Engelledi

morocco

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,453
İsim
enes
Whattsap'ını perma vur da giremesin (!)

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Bas engeli geç. Hayatına herhangi bir etkisi dahi olmadığı insanlara üzülmenin, takılmanın gram anlamı yok. Hayat çok kısa. Salla dostum.

Jauvin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,024
İsim
Iowa Hersberg
İlgilendiği Kategoriler
Valorant - PC
Steam
https://steamcommunity.com/id/jauvinqq/
Discord
Jauvin #4666
Seninle oynayamayız rank kasmak istiyoruz kusura bakma knk ama normal oynarız deseydi insan gibi olurdu her şey de yaptığı şey çocukluk. Umursamayacaksın 2 haftalık insan için canını 5dk bile sıkmana gerek yok

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3

tccc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
592
İsim
mmzmz
seviyesiz bir insanmış daha iyi olmuş boş ver zaten tanışalı 1 2 hafta olmuş çok büyük bir kayıp değil yani

METSHEESH

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,113
İsim
Mert Metshi
Lan sen kötü oynamıyon, trol yapıyon. O kadar iyi aimin var sheriff oynuyon. Çıldırıyorum.
Ya sheriff oynamıyorum 2 el oynadım birisinde eco kalmak istedim birisinde de sürekli sheriff oynuyorsun dedin diye oynadım

Faristod

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,088
İsim
Arda Aydın
engellemesi doğru değil hakaretin konusunu bile açmıyorum zaten. Ama iyi oynamadığını bile bile ekibe girmen bana mantıklı gelmedi

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,929
İsim
Sir Alex Ferguson
İlgilendiği Kategoriler
Konsol, Eğitim, Yazılım-Kodlama
Onun gibilerle arkadaş olma.

Captain Pricee

80+ Bronze
Oyun oynarken biriyle karşılaşmıştım, güzelce oynuyoduk ve sonrada oynarız diye discord verdi bana. Ekledim ve 1-2 hafta her gün beraber oyunlar oynadık, bende oyun oynayabileceğim birini arıyodum. Sonra dediki, ben valorant ekibi kurmak istiyorum dedi. Valorant ara sıra oynuyoduk , ama ben oynamıyordum. O oynuyordu bende oynayalım berbaer diye oynuyodm. Sevmiyodum pek, iyide oynayamıyodım. Sonra işte yeni kişiler ekledi ekip için, beraber oynuyoduk. Sonra ekiptekiler sürekli bana laf atıyorlardı. Orada napıyosun a gelsene, düzgün oynasana gibi kırıcı sözler. Arkadaşımda bu ekiple birlikte bana laf atmaya başladı, sonra alt f4 çektim çok moralım bozulmuştu. Sonra discorda girdim ki beni sunucudan atmış, engellemiş. Wp dende engellemiş,Sizce şu an ne yapmalıyım
o herifi boş ver seninle istediğin zaman girerim ben yazman yeterli olur kendine gerçek arkadaşlar edin kötü oynadığın için seni yanına almayan sahtekarlar değil

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,882
Üyeler
140,572
Son üye
demo_denizz
Top Bottom