Neler Yeni

Kötü Valorant Oynuyorum Diye Arkadaşım Beni Engelledi

alpolojix

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,883
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games

alpolojix

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,883
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler

Captain Pricee

80+ Bronze

alpolojix

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,883
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Çok basit değilmi cevap ? Yeni kişiler bulup kendine güzelce bir ekip kurucaksın o ekibin lideri sen olacaksın, bir şeyler için çabalayacaksın, oyun bilgini ve aimini geliştireceksin, ve böyle kişileride hayatından silmeyi öğreneceksin.

Umut0526

80+ Silver
Boşver, buna mı takıldın? Oynadıkça çıkar birileri illaki bence.

4101995

80+ Gold
En İyi Cevap
24
Oyun oynarken biriyle karşılaşmıştım, güzelce oynuyoduk ve sonrada oynarız diye discord verdi bana. Ekledim ve 1-2 hafta her gün beraber oyunlar oynadık, bende oyun oynayabileceğim birini arıyodum. Sonra dediki, ben valorant ekibi kurmak istiyorum dedi. Valorant ara sıra oynuyoduk , ama ben oynamıyordum. O oynuyordu bende oynayalım berbaer diye oynuyodm. Sevmiyodum pek, iyide oynayamıyodım. Sonra işte yeni kişiler ekledi ekip için, beraber oynuyoduk. Sonra ekiptekiler sürekli bana laf atıyorlardı. Orada napıyosun a gelsene, düzgün oynasana gibi kırıcı sözler. Arkadaşımda bu ekiple birlikte bana laf atmaya başladı, sonra alt f4 çektim çok moralım bozulmuştu. Sonra discorda girdim ki beni sunucudan atmış, engellemiş. Wp dende engellemiş,Sizce şu an ne yapmalıyım
Ahh, seviyesiz kanserler. Arkadaş falan da olmadınız hiç, sorun yok rahatına bak.

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Oyun oynarken biriyle karşılaşmıştım, güzelce oynuyoduk ve sonrada oynarız diye discord verdi bana. Ekledim ve 1-2 hafta her gün beraber oyunlar oynadık, bende oyun oynayabileceğim birini arıyodum. Sonra dediki, ben valorant ekibi kurmak istiyorum dedi. Valorant ara sıra oynuyoduk , ama ben oynamıyordum. O oynuyordu bende oynayalım berbaer diye oynuyodm. Sevmiyodum pek, iyide oynayamıyodım. Sonra işte yeni kişiler ekledi ekip için, beraber oynuyoduk. Sonra ekiptekiler sürekli bana laf atıyorlardı. Orada napıyosun a gelsene, düzgün oynasana gibi kırıcı sözler. Arkadaşımda bu ekiple birlikte bana laf atmaya başladı, sonra alt f4 çektim çok moralım bozulmuştu. Sonra discorda girdim ki beni sunucudan atmış, engellemiş. Wp dende engellemiş,Sizce şu an ne yapmalıyım
İşte katiletisz kan emici birisinden kurtulmuşsun.
Arkadaş iyi anlaştığın demek değil arkadaş her ortamda seni seven ve seni diğer arkadaşları ile bir görendir.
Bu tiplere arkadaş diye devam ettirmemeniz iyi olmuş. Mesela ben arkadaşımla oynarken gerçekten çok kötü oynuyor ve oyun oynayan biri değil ama eğleniyorum ve böyle olması daha iyi çünkü eğlence kazanmakta değil keyifte.
Zaten her zaman oyunların bu kadar icddiye alınması saçma geliyor. Cidden grafikleri bile çizgi filmden hallice bir şeyi nasıl ciddi ciddi oynayabiliyorlar ki? Bırak akışına zaten bir oyun gerçek değil ki. Oyunları türkiyede zaten eğlencesine oynayan kalmadı .

En İyi Cevap
1
Eskiden arkadaşlarım benide PUBG mobile oynayamadığım için takıma almıyordu bana bot diyorlardı kolsuz diyorlardı arkadaşlarım ben de hırslandım ve şu anda o bana bot, kolsuz diyen adamlar şimdi benim yarım kadar bile oynayamıyorlar şimdi ise beni takıma davet ettiklerinde daveti reddedip geçiyorum onlarla vs attığımda ben tek onlar 3 kişi oldukları halde ben onlara 10 fark atıp yeniyorum sadece kendine güven ve sen de iyi bir oyuncu olursun kendine güvenmezsen oynayamazsın

Top Bottom