Neler Yeni

Kokuyu Kesen Deodorant Önerisi

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,853
İsim
ege erdem demirelli
Şuana kadar old Spice, axe, jagler gibi birçok marka kullandım ama hiçbiri kokuyu kesmiyor. Ter kokmaktan nefret ediyorum. Kullandığınız veya önerdiğiniz deodorant varsa yazarsanız çok sevinirim. Kokusu biraz kalıcı olursa çok daha iyi olur. Ne çok keskin ağır ne de çok hafif olsun yeter. Bütçe sınırı yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
Tarık Emir
Şuana kadar old Spice, axe, jagler gibi birçok marka kullandım ama hiçbiri kokuyu kesmiyor. Ter kokmaktan nefret ediyorum. Kullandığınız veya önerdiğiniz deodorant varsa yazarsanız çok sevinirim. Kokusu biraz kalıcı olursa çok daha iyi olur. Ne çok keskin ağır ne de çok hafif olsun yeter. Bütçe sınırı yok.
Szlanger mavisi bence çok güzel

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,318
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
old spice öneririm. roll on veya sprey fark etmez çok etkili

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,853
İsim
ege erdem demirelli
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
old spice öneririm. roll on veya sprey fark etmez çok etkili
Hocam Old Spice nin CAPTAIN olani var hic etki etmedi diyebilirim. Kullaniyorum max 5-10dk sonra hic olmamis gibi. Ne kokosu kaliyor ne 1 saat sonra terledigimde koku az geliyor. Cokda terlemiyorum ama inanilmaz rahatsiz ediyor beni.

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,318
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Hocam Old Spice nin CAPTAIN olani var hic etki etmedi diyebilirim. Kullaniyorum max 5-10dk sonra hic olmamis gibi. Ne kokosu kaliyor ne 1 saat sonra terledigimde koku az geliyor. Cokda terlemiyorum ama inanilmaz rahatsiz ediyor beni.
Yaş kaçtı hocam?

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,853
İsim
ege erdem demirelli

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,318
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Ergenliğe girdiğiniz için hormonal olarak çok koku salgılamanız doğal, bir süre bu şekilde olacak maalesef. Sizi rahatsız etmeyecek düzeyde ve çok belli olmayacak seviyede bebek pudrası kullanabilirsiniz. Hem kokuyu hem teri alır, ekstra olarak ta sprey deodorant ile fresh bir koku yakalayabilirsiniz. 15 yaşındayken eşşek ölüsü gibi kokuyordum bana iyi gelmişti

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,853
İsim
ege erdem demirelli
Ergenliğe girdiğiniz için hormonal olarak çok koku salgılamanız doğal, bir süre bu şekilde olacak maalesef. Sizi rahatsız etmeyecek düzeyde ve çok belli olmayacak seviyede bebek pudrası kullanabilirsiniz. Hem kokuyu hem teri alır, ekstra olarak ta sprey deodorant ile fresh bir koku yakalayabilirsiniz. 15 yaşındayken eşşek ölüsü gibi kokuyordum bana iyi gelmişti
Hocam terim aslinda cok keskin degil, cok da terlemiyorum ozellikle yasitlarima kiyasla ama nedense beni cok rahatsiz ediyor. Sirf bunun icin her gun dus aliyorum :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dediginizi deneyecegim bugun migrosta AXE Premium serisi cikmis onu gordum oglen bilegimde denedim kokusu hala duruyor onu denyecegim. COPPER yazan cok hosuma gitti.

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,318
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Hocam terim aslinda cok keskin degil, cok da terlemiyorum ozellikle yasitlarima kiyasla ama nedense beni cok rahatsiz ediyor. Sirf bunun icin her gun dus aliyorum :D
Her gün duş almak da sağlıklı değil deri yağı dokusu için. Duştan çıkınca koltuk altınıza çok az pudra sürün rahatsız olmazsınız daha

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,102
Üyeler
153,497
Son üye
TyoV
Top Bottom