Neler Yeni

Kolay yoldan köşeyi dönmek

saleRan

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Sadece üye girişi yaptım. Yeterli midir? mail falan mı gelecek?

Ahmet Berat Ak

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
995
İsim
Ahmet Berat ak
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama,pc aksesuarları,fiyat performans ürünler

ihaveful79

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
449
İsim
Efe
common ya da legendary nerede yazıyor dostlar ben mi göremiyorum acaba yardımcı olabilir misiniz?

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3

ihaveful79

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
449
İsim
Efe
common ya da legendary nerede yazıyor dostlar ben mi göremiyorum acaba yardımcı olabilir misiniz?
şimdi fark ettim 2 si de commonmuş yani legendary olanlar daha yüksek paralara satılacak gibi bir sonuç çıkıyor zannediyorum ki

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3

PinsizAMD

80+ Bronze
Webtekno'da takılırken şu haber gözüme çarptı

DC’nin yine çevrimiçi olarak düzenleyeceği 2022 DC FanDome etkinliğinde yayınlanacak yeni fragmanların dışında oldukça ‘güncel’ bir sürpriz yapılacak. Etkinliğe kayıt olan herkese rastegele bir DC çizgi roman kapağı NFT’si verilecek. Etkinlik, 16 Ekim’de gerçekleşecek.

Fantastik evrenler arasında en sevilen ve en köklülerden biri olan DC, hayranlarına bedava NFT eseri dağıtıyor. Ufak bir görevi yerine getiren hayranlar, DC’nin farklı nadirlik seviyelerinde birçok farklı dijital eserine sahip olabilecek.

DC’nin NFT koleksiyonuna ait eserlerden birine sahip olmak için yapılması gereken tek şey, bu ay düzenlenecek olan çevrimiçi hayran toplantısı tarzı etkinliğe katılmak. Ayrıca bu sayede kazandığınız NFT’yi sosyal medyadan paylaşırsanız, ekstra bir eser daha şirketten.

DC, 16 Ekim tarihinde geçen sene de çevrimiçi olarak düzenlediği DC FanDome etkinliğini düzenleyecek. Etkinlikte birçok yeni yapımın fragmanı ve benzer sürprizler yer alacak. Bu sürprizlerden biri de bedava dağıtılan NFT eserler olacak. DC çizgi romanlarının kapaklarının NFT hallerini kazanmak için yapılması gereken tek şey, söz konusu etkinliğe kaydolmak. Ayrıca eseri kazandıktan sonra sosyal medyada paylaşanlar bir NFT daha kazanacak.

Bu eserler rastgele seçilecek ve eserlerin dahil olduğu 3 sınıf olacak: Yaygın, nadir ve efsanevi.

İnsanların basit sembollere resimlere veya tablolara sırf NTF olduğu için milyonlar ödediğini hepiniz duymuşsunuzdur koleksiyoncularında istedikleri şeyi elde etmek için büyük meblağları hiç düşünmeden gözünden çıkardığı yıllardır haberlere konu olan bir durum elimize etkinlikten değerli bir çizgi roman kapağı geçerse bu ikisinin birleşimi sayesinde kolayca satabilir ve köşeyi dönebiliriz
KARDEŞİM ELİNE BİR AK-47 ALIYON BİR BANKA SOYUYON ZENGİNSİN.

Kazmacı basi

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Kod istiyor nft yerinde ben daha önce kayıt olmuştum ama hesabımı görmüyor yeni acmami istiyor yeni açınca da nft yok
İlk bu işi yaparken kayıt olduğun mail'e kod geldi o kodu kopyala sonra linkten yeni hesap açtığın hesapta da kodu kullan.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,843
Üyeler
140,259
Son üye
Sticth
Top Bottom