Neler Yeni

Öneri Koltuk önerisi rica edeceğim

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Muhammet bayzit
Bütçe
10000
Merhabalar , 7.5-10k arasında bütçem var mutfak sandalyesi beni fıtık edecek bu gidişle sizden ricam güncel alınabilecek sağlıklı ve eli yüzü düzgün bir koltuk önerisi istiyorum , sağolun.

Palo DAYI

80+ Gold
Hiçbirini kullanmadım bende almayı düşünüyorum listem şu şekilde bütçenizin altında ürünler
Hawk fab serisinden
Xdrive 15'li plus
Xdrive anka
Bu üçü arasındayım
Fiyatları 5700-6000 arası indirimli fiyatları bunlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
azad dal
bende bu aralar bakıyorum, ya xdrive alacağım ya da exvega. bu ikisi arasında çok gidip geliyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
azad dal
Hiçbirini kullanmadım bende almayı düşünüyorum listem şu şekilde bütçenizin altında ürünler
Hawk fab serisinden
Xdrive 15'li plus
Xdrive anka
Bu üçü arasındayım
Fiyatları 5700-6000 arası indirimli fiyatları bunlar
hawk alınmaz gibi bence

ahmetmelihalemdar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
907
İsim
Ahmet Melih Alemdar

Palo DAYI

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
azad dal
Merhabalar , 7.5-10k arasında bütçem var mutfak sandalyesi beni fıtık edecek bu gidişle sizden ricam güncel alınabilecek sağlıklı ve eli yüzü düzgün bir koltuk önerisi istiyorum , sağolun.
bence bi andromeda gezin bayağı opsiyonel bi sandalye, paran oldukça üzerine ekleme yaparsın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Diğerlerinin yanında oturma alanı falan kötü duruyor siz neden öyle dediniz
bi mağazada denemiştim, xdrive ve hawk vardı yanyana bide rampage. xdriveın işi bayağı farkediyordu diğerlerinin yanında

Palo DAYI

80+ Gold
bence bi andromeda gezin bayağı opsiyonel bi sandalye, paran oldukça üzerine ekleme yaparsın

bi mağazada denemiştim, xdrive ve hawk vardı yanyana bide rampage. xdriveın işi bayağı farkediyordu diğerlerinin yanında
Xdrive anka amazon indiriminde 6k idi alamadım ona üzüldüm cidden
Sizin bahsettiğiniz koltuk sumu acaba

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
azad dal
bende xdrive hira kovalamıştım yetişemedim

evet andromeda bu hb sitesinde 7950tl fiyatı vardı istersen youtubedan da izle öyle al çünkü benim deneme şansım olmadı. açıkçası antrasit rengini çok beğeniyorum.

eğer andromedayı alacaksan önerim koltuk ısıtma veya ayak uzatma opsiyonlarını değerlendirin, bütçenizi aşmayacak şekilde.

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Muhammet bayzit
bende xdrive hira kovalamıştım yetişemedim

evet andromeda bu hb sitesinde 7950tl fiyatı vardı istersen youtubedan da izle öyle al çünkü benim deneme şansım olmadı. açıkçası antrasit rengini çok beğeniyorum.

eğer andromedayı alacaksan önerim koltuk ısıtma veya ayak uzatma opsiyonlarını değerlendirin, bütçenizi aşmayacak şekilde.
hocam andromeda beni baya çeldi özellikli olması çok iyiymiş ama insanlar xdrive çok öneriyor exvega iyi midir onun kadar

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
azad dal
hocam andromeda beni baya çeldi özellikli olması çok iyiymiş ama insanlar xdrive çok öneriyor exvega iyi midir onun kadar
birçok visco süngerle uyumlu, kalite olarak nasıldır bilmiyorum ama bu kadar iyi ilerlerken bi hata yapacaklarını sanmıyorum. alan insanlarda sürekli muhattap bulmayı başarmış yani adamlar işini yapıyor, bana göre denemeye değer

Top Bottom