Neler Yeni

komşu kayıt alanı olan bir liseye nakil gidilirmi

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
efe
Merhaba arkadaşlar. LGS 2. nakil tercihleri için okul yazacaktım. Fakat istediğim(annemin yani bize yakın olan lise) komşu kayıt alanında olduğunu fark ettim. Annem ile babam ayrı. Vekalet annemde. Fakat adres babamın evini gösteriyor. İstediğim liseyi yazarsam çıkma şansı var mı? Ortalamam 78.5. istediğim 1.okul 84.5, istediğim 2. okul 79.3 okullar annemin evine çok yakın. Bende annemde kalıyorum. Ne yapabiliriz? Çözümü var mıdır acaba?

pexxrd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
534
İsim
Furkan Güven
Merhaba arkadaşlar. LGS 2. nakil tercihleri için okul yazacaktım. Fakat istediğim(annemin yani bize yakın olan lise) komşu kayıt alanında olduğunu fark ettim. Annem ile babam ayrı. Vekalet annemde. Fakat adres babamın evini gösteriyor. İstediğim liseyi yazarsam çıkma şansı var mı? Ortalamam 78.5. istediğim 1.okul 84.5, istediğim 2. okul 79.3 okullar annemin evine çok yakın. Bende annemde kalıyorum. Ne yapabiliriz? Çözümü var mıdır acaba?
öncelik olarak o yakın obpye sahip cocukları alırlar baktılar kontenjanda boş yer olursa öyle alirlar seni

Efem1905

80+ Bronze
Valla ben kayıt alanı dışındaki okula gitmiştim.

hocam hiç boşuna denemeyin aramızda 10dk yürüme mesafesi olan okula almadılar yani ikamet namen okulun bulunduğu yerde değilse imkansız

Top Bottom