Neler Yeni

Konsol Mu Ekipman Mı?

HoYeon Jung

80+ Gold
Arkadaşlar iyi günler. Biliyorum soru çok anlamsız. 2'side çok farklı şeyler ama hemen açıklayayım. Elimde bir miktar para var. En azından PS3 almaya yetecek kadar var. Ekipmanlarım kötü ama bilgisayarımda kötü. Yani ekipman almak istiyorum ama bilgisayarıma bakınca bütün hevesim kaçıyor. Bir yandan da hiç konsolum olmadı, en azından konsolları denemek istiyorum. Siz benim yerimde olsaydınız hangisini tercih ederdiniz?
(Şunu da ekleyeyim, ortalama 1 ay içinde PC alabilirim. Sizce paramı bekletmeli miyim yoksa konsol veya ekipmanı şimdiden mi almalıyım?=

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Kesin Pc alıcaksan ekipman alman daha mantıklı olur, yoksa konsol alırdım ben.

HoYeon Jung

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kesin Pc alıcaksan ekipman alman daha mantıklı olur, yoksa konsol alırdım ben.
Kesin alacağım fakat konsolda deneyimlemek istiyorum ama PS3'ün özellikle kolları bana çok kötü geliyor. Şu zamanda da bence Series S ve PS4 Pro'dan düşük konsol alınmamalı ama işte bütçe yetmiyor onlara :)

ceFn4

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
okyanus öztürk
Kesin alacağım fakat konsolda deneyimlemek istiyorum ama PS3'ün özellikle kolları bana çok kötü geliyor. Şu zamanda da bence Series S ve PS4 Pro'dan düşük konsol alınmamalı ama işte bütçe yetmiyor onlara :)
PC ni sat para biriktir

ceFn4

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
okyanus öztürk
Laptopum var ve bu laptopun 1000TL'den fazla edeceğini pek düşünmüyorum. Parayı nasıl biriktireceğimi bilmiyorum. Dışarı falan çıkmadığım için harçlık işleri biraz kesat :D
Evdeki eski gitar,ses bombası,kullanılmayan takı gibi şeyleri sat ben birkeresinde yerde bildiğim kolyeyi letgodan 350₺ ye sattım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Laptopum var ve bu laptopun 1000TL'den fazla edeceğini pek düşünmüyorum. Parayı nasıl biriktireceğimi bilmiyorum. Dışarı falan çıkmadığım için harçlık işleri biraz kesat :D
Sonrada 2.el series s bul ps4prolar uçtu bende satıyorum İzmir ici

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
PC ni satıp üstüne koyup yeni pc toplayabilirsin.

HoYeon Jung

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evdeki eski gitar,ses bombası,kullanılmayan takı gibi şeyleri sat ben birkeresinde yerde bildiğim kolyeyi letgodan 350₺ ye sattım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sonrada 2.el series s bul ps4prolar uçtu bende satıyorum İzmir ici
Bende de eski Nintendo Wİİ konsol vardı. Çalıştığından emin bile değildim ve 300'e verdim. Kendimi s*l*k gibi hissediyorum. 400'e de gidebilirdi :(

QİKUA

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,930
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı
Şuan elinizde ki bütçe nedir? xbox one alabilirsiniz yeni oyunlarda (cyberpunk hariç) ortalama bir performans sergiliyor.

HoYeon Jung

80+ Gold
Şuan elinizde ki bütçe nedir? xbox one alabilirsiniz yeni oyunlarda (cyberpunk hariç) ortalama bir performans sergiliyor.
Bütçem pek belirli değil. Yani açıkçası 1500TL'den fazla konsola vermem çok zor. Bilgisayar alırsam geliştirmek falan istiyorum.

Mehmet

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,521
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Donanım İnceleme
Arkadaşlar iyi günler. Biliyorum soru çok anlamsız. 2'side çok farklı şeyler ama hemen açıklayayım. Elimde bir miktar para var. En azından PS3 almaya yetecek kadar var. Ekipmanlarım kötü ama bilgisayarımda kötü. Yani ekipman almak istiyorum ama bilgisayarıma bakınca bütün hevesim kaçıyor. Bir yandan da hiç konsolum olmadı, en azından konsolları denemek istiyorum. Siz benim yerimde olsaydınız hangisini tercih ederdiniz?
(Şunu da ekleyeyim, ortalama 1 ay içinde PC alabilirim. Sizce paramı bekletmeli miyim yoksa konsol veya ekipmanı şimdiden mi almalıyım?=
Bence artık PS3 gibi bir konsolu ikinci elde olsa almak saçma geliyor. En azından bende var köşede yatıyor. Açmıyorum bile hiç. PC alabilme imkanın varsa Series S de düşünebilirsin. Şu an stok problemlerinden iyi bir PC toplamak çok mümkün olmuyor. Tabii PC için bütçeni bilmiyorum.

HoYeon Jung

80+ Gold
Bence artık PS3 gibi bir konsolu ikinci elde olsa almak saçma geliyor. En azından bende var köşede yatıyor. Açmıyorum bile hiç. PC alabilme imkanın varsa Series S de düşünebilirsin. Şu an stok problemlerinden iyi bir PC toplamak çok mümkün olmuyor. Tabii PC için bütçeni bilmiyorum.
Bir bilgisayara 7000TL'den daha fazla vermeyi düşünmüyorum şu piyasada. Elimden gelse, 2.elden 3,500TL civarında Series S alıp piyasa düzelince güzel bir bilgisayar almak ama konsol için bütçem pek yüksek değil. Ailem sıcak bakmıyor konsol işine.

Mehmet

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,521
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Donanım İnceleme
Bir bilgisayara 7000TL'den daha fazla vermeyi düşünmüyorum şu piyasada. Elimden gelse, 2.elden 3,500TL civarında Series S alıp piyasa düzelince güzel bir bilgisayar almak ama konsol için bütçem pek yüksek değil. Ailem sıcak bakmıyor konsol işine.
Hmm anladım. Bence PS3 almak mantıksız. Tabii size kalmış.
Derseniz ki futbol oynarım, oynamadığım TLOU gibi oyunları bitiririm. O zaman belki tercih edilebilir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,843
Üyeler
140,259
Son üye
Sticth
Top Bottom