Neler Yeni

Konsola %110 vergi ödemek

Uygâr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,556
İsim
Uygar Güllüpınar
Instagram
lilnyks0
Hala yorumlarda reis kalp yazılarını görüyorum instagramda diyorum ki bu toplum cahildir sonsuza kadar da cahil kalacaktır.

tutturudun

80+ Bronze
Ülkenin gidişatı hiç iyi değil.
Artık ülkede stres atmak, eğlenmek, gülmek yasak oldu, insanlar hobilerinden, zevklerinden vaz geçiyor, bir çok genç yurt dışına gitmeyi istiyor kurtuluşu orada arıyor kim bilir nasıl gençleri kaybedecek bu ülke...

İntiharlar neden artıyor ? İnsanlar neden mutsuz ? İnsanlar neden umutsuz ? İnsanlar neden ülkeyi terk etmek istiyor ?

Ee kardeşim sen adamın hobisini, zevk aldığı şeyi, mutluluğunu elinden alıyorsun ne yapsın insanlar !
Yazılacak çok şey var ama işte...
Şöyle ki: ülkeye para gelmesi lazım. E doğru düzgün üretim yok, adamlar napsın? Lüks ürünlerin(!) vergisini arttırıyorlar.

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
Şöyle ki: ülkeye para gelmesi lazım. E doğru düzgün üretim yok, adamlar napsın? Lüks ürünlerin(!) vergisini arttırıyorlar.
lüks(!)
Mesaj otomatik birleştirildi:

bir ülkede her şey mi lüks olur :D

White_Recon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Hasan
Normalde vergilerimiz kendimize dönmeli, bizimkilerin %70-80’i devlete gidiyor.
Merak editörüm, sadece bu forumda bile ‘Türk vatandaşı olduğu için gurur duyan ama Avrupa veya ABD’de yaşamak isteyen’ kaç kişi vardır?

Özgürcan

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,605
İsim
Özgürcan
Güçlü türkiye

Ekler

• Ehu4No-XYAI9b8H.png
    Ehu4No-XYAI9b8H.png
    63.6 KB · Hit: 32

T.P.G.

80+ Titanium
ben bıktım, yakında 2 don tayyibe bir tane kendimize alacağız. 1 al 3 öde ikisi devlete!

ÆMRE

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
476
İsim
NoOb_GaMeR
youtuberler böyle video çekmesin pc falan alınır o paraya diyorlar devlet bunu görse saniyesinde vergi getirir daha fazla vergi vergi vergi heryerde vergi

Top Bottom