Neler Yeni

Konsolu Satıp PC almak İstiyorum, fikirleriniz gerek

Lestiveryn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
yusuf büyükbayrak
Bütçe
7000
Merhaba arkadaşlar ben 1.5-2 ay once Series S satın aldım ve artık konsolu satıp, king 13ü satın almak istiyorum lakin konsolun sıfır fiyatı 7-7.5k civarına çıktı. Yanında 500-600 tllik hediyesi ile hızlı bir şekilde 5500-6000 arası bir fiyata konsolu satacağıma inancım tam lakin ben konsolu satıp parayı alana kadar king 13 sistem stoktan biterse, hem konsolsuz hem pcsiz kalacağım, sonsuz bir çukurun içindeyim, tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar

SRooX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
Selahattin darılmaz
Merhaba arkadaşlar ben 1.5-2 ay once Series S satın aldım ve artık konsolu satıp, king 13ü satın almak istiyorum lakin konsolun sıfır fiyatı 7-7.5k civarına çıktı. Yanında 500-600 tllik hediyesi ile hızlı bir şekilde 5500-6000 arası bir fiyata konsolu satacağıma inancım tam lakin ben konsolu satıp parayı alana kadar king 13 sistem stoktan biterse, hem konsolsuz hem pcsiz kalacağım, sonsuz bir çukurun içindeyim, tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar
Ailenle konuş king 13 ü al konsolu sat parayı ailene ver , hiç olmadı başka sisteme bakarsın max 1 ay beklersin başka sistem çıkar , en olmadı 2. El toplarsın , ama dediğim gibi max 1 ay bekler başka sistem alırsın oda 1 ayı bilr bulmaz diye düşünüyorum

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
974
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas
Discord
lrearis
Taksitle al konsol satılınca taksitini ödersin.

NespaY

80+ Silver
Ailen ile konuş alsınlar sende konsolu satınca parayı ailene verirsin nasıl fikir bomba fikir değil mi kimsenin aklına gelmemiştir

korro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
344
İsim
Koray Yıldız
sonsuz bir çukurun içine düşmüşmüş hey Allahım, duyanda bir yakını falan öldü sanacak.

Atius

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
359
İsim
atacan atmaca
Türk ekonomisi bir genci daha ailesini kredi çekmeye ikna etmeye itiyor...

WhoCares

80+ Gold
kredi çekilerek pc alınmaz bana göre taksit e girersen vade farkı ödersin bu daha fazla zarar etmeni sağlar king sistem değilde forumdakilerden rica edersin bütçene göre toplama sistem yaparlar ona göre değerlendirirsin

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,587
İsim
Hacı
Üzerine para ekleyip RX 6600 sistem alabilirseniz satın gitsin.

Lestiveryn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
yusuf büyükbayrak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim lakin aileye yalvarıcak yaşı geçtim kendi hayatım var, kredi kartı veya kredi işine girme ihtimalim yok çünkü bayram sonrasına kaldığı için stok o zaman bitmiş olur, konu başlığını düzelten moda teşekkür ederim, anlık düşünmeden aptalca bir başlıkla açmışım kusura bakmayın
Mesaj otomatik birleştirildi:

sonsuz bir çukurun içine düşmüşmüş hey Allahım, duyanda bir yakını falan öldü sanacak.
Hocam insanların hayatlarını bilmeden onyargı ile gereksiz yorumlar yazmanız hiç iyi değil, en kısa sürede foruma adapte olmanızı dilerim
Mesaj otomatik birleştirildi:

kredi çekilerek pc alınmaz bana göre taksit e girersen vade farkı ödersin bu daha fazla zarar etmeni sağlar king sistem değilde forumdakilerden rica edersin bütçene göre toplama sistem yaparlar ona göre değerlendirirsin
Üzerine para ekleyip RX 6600 sistem alabilirseniz satın gitsin.
Türk ekonomisi bir genci daha ailesini kredi çekmeye ikna etmeye itiyor...
Ailen ile konuş alsınlar sende konsolu satınca parayı ailene verirsin nasıl fikir bomba fikir değil mi kimsenin aklına gelmemiştir
Taksitle al konsol satılınca taksitini ödersin.
Ailenle konuş king 13 ü al konsolu sat parayı ailene ver , hiç olmadı başka sisteme bakarsın max 1 ay beklersin başka sistem çıkar , en olmadı 2. El toplarsın , ama dediğim gibi max 1 ay bekler başka sistem alırsın oda 1 ayı bilr bulmaz diye düşünüyorum
Vallah arkadaşlar anladığım kadarıyla tek çare konsolu hemen satıp, kasayı stok bitmeden almaya çalışmak, yardımınız için teşekkür ederim

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
948,526
Üyeler
149,402
Son üye
Alper_o7
Top Bottom