Neler Yeni

Kontrolcü üzerindeki fan girişleri ne işe yarar

Öncelikle selamun aleyküm arkadaşlar. Size küçük bir sorum olacak, kasam GamePower WarCry, bu kasanın fan kontrolcüsü üzerinde on tane Fan girişi var bunların 6 tanesi dolu 4 tanesi boş. Ben sıcak havanın dışarıya çıkması için ek olarak 2 ya da 3 tane daha fan almayı düşünüyorum. Kontrolcü üzerindeki fan yerleri ne işe yarar biraz bilgi verebilir misiniz ? Şimdiden teşekkür ederim. Hayırlı pazarlar...

fbsoner12

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
657
İsim
Soner
kontrolcü üzerinden hepsini birlikte kontrol etmeni sağlar ama alırken pin girişlerine dikkat etmen lazım.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
kontrolcü üzerinden hepsini birlikte kontrol etmeni sağlar ama alırken pin girişlerine dikkat etmen lazım.
kontrolcü 6 pin destekliyor ben GamePower markası almayıp başka marka 6 pinli fan alsam destekler mi ?

fbsoner12

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
657
İsim
Soner
kontrolcü 6 pin destekliyor ben GamePower markası almayıp başka marka 6 pinli fan alsam destekler mi ?
sanırım destekler ama bende aynı dertten muzdaribim ve bu sebep ile kit olarak xigmatek in kitini sipariş verdim ikinci bir kontrolcü ile takıcam onlarıda.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
sanırım destekler ama bende aynı dertten muzdaribim ve bu sebep ile kit olarak xigmatek in kitini sipariş verdim ikinci bir kontrolcü ile takıcam onlarıda.
peki teşekkür ederim bilgilendirmeniz için :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,865
Üyeler
156,532
Son üye
Aarass
Top Bottom