Neler Yeni

Konuları kimin görüp göremeyeceğini ayarlama

Onurkotlutok05

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,926
İsim
Onur
İlgilendiği Kategoriler
Toplama bilgisayar tavsiye
Mesela rehber yazıyoruz ne şekilde durduğunu görmek için "sadece ben" gibi bir seçenek olsa ya da sadece tekip ettiklerim gibi seçenekler olabilir bunun için bir eklenti var ise açabilirmisiniz ?

stizzy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,309
İsim
stizzy
Mesela rehber yazıyoruz ne şekilde durduğunu görmek için "sadece ben" gibi bir seçenek olsa ya da sadece tekip ettiklerim gibi seçenekler olabilir bunun için bir eklenti var ise açabilirmisiniz ?
Güzel olabilir çünkü telefondan yazınca resimler birbirine falan giriyor hem küçük ekran

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,327
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Buranın forum olduğunu unutuyorsunuz çoğu öneriyi yaparken.

Aware

80+ Silver
Toxicleri uzak tutmak için gerekebilir, ama yapılacağını sanmıyorum
Bunun için konuyu full yazıp ekstra bir sayfadan aynı başlık altına girip konu gözüküyor mu ve hala orda mı diye kontrol edilebiliyor. 1-2 gün kalıyor orda. Ben incelemeleri yazarken yapıyordum bazen. Arşivee ekle yapmayın çalışmıyor. Ya da ben bulamadım.

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,812
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401

Atnica

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Tuna
Gereksiz.

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,649
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Forum kültürüne aykırı bence. Herkesin görmesi lazım. Bu foruma üye olanların 2 katı kadar daha üye olmayan insan giriyor foruma.

Onurkotlutok05

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,926
İsim
Onur
İlgilendiği Kategoriler
Toplama bilgisayar tavsiye
Forum kültürüne aykırı bence. Herkesin görmesi lazım. Bu foruma üye olanların 2 katı kadar daha üye olmayan insan giriyor foruma.
sadece takip edenler fazla oldu sadece ben gelse önce kontrol yapsak sonra herkese sunsak daha iyi olur sanki

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,649
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
sadece takip edenler fazla oldu sadece ben gelse önce kontrol yapsak sonra herkese sunsak daha iyi olur sanki
Dostum kontrolü rehberi yazarken de yaparsın. Yine yanlış yaparsan konuyu açtıktan sonra düzenlersin zaten.

Squarlyx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Sami Yusuf Arvasi
İlgilendiği Kategoriler
Fiyat performans sistem toplama tavsiyeleri, Çevre birimi önerileri, Oyun tavsiyeleri
Discord
Squarlyx#1441
Forum kültürüne ne kadar aşina olmasam da bu istediğin şeyin forum kültürüne uygun olmadığını düşünüyorum.
Ayrıca yeni ama toxic olmayan kişilere de haksızlık yapılmış olur çünkü eski kullanıcıların çoğu bu özelliği kullanacağından yeni kullanıcıların burada konu konuşamamasını sağlayan bir sistem olur.
Bu da milleti forumdan soğutabilir.
Benim düşüncem bu yönde

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
905,880
Üyeler
140,572