Neler Yeni

Konuşma sınavı için konu önerisi

Knnmw

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,306
İsim
Kaan
Edebiyat dersinde konuşma sınavı olacak max 1.5 dakika falan konuşturacak hoca istediğiniz konudan konuşabilirsiniz dedi ama baya konu olduğu için hangisi daha kolay olur seçemedim öneri verebilirseniz güzel olur.
Kitap özeti derseniz kitap önerisi de alabilirim şu anlık 1984 özetini düşünüyorum. (tam özet 20dk falan sürüyor ama sırf evreni açıklasam 1dkyı geçer gibi)

Belli başlı konular var mı? Benim sınavda istediğimiz konuyu seçmemize izin vermişti hoca ben de rtx anlatmıştım eğer serbest ise konu seçimi sen de rtx anlatabilirsin, dümenden 2 görsel falan göster bir de bir şeyler anlat geç.

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,322
İsim
BenRoboTdeğilİm
Otonom araçlar hakkında güzel 2dk lık konuşma yapılır veya az bilinen bir tarihi konu hakkında mesela Ertuğrul fırkateyni

Knnmw

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,306
İsim
Kaan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Belli başlı konular var mı?
dürüstlük,dostluk,yardimlaşma,insanlık,hoşgörü,sevgi,yalan. hoca bunları vermiş ama tamamen özgürsünüz demişti birde rtx yerine başka öneri var mı ya.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Otonom araçlar hakkında güzel 2dk lık konuşma yapılır veya az bilinen bir tarihi konu hakkında mesela Ertuğrul fırkateyni
Belli başlı konular var mı? Benim sınavda istediğimiz konuyu seçmemize izin vermişti hoca ben de rtx anlatmıştım eğer serbest ise konu seçimi sen de rtx anlatabilirsin, dümenden 2 görsel falan göster bir de bir bir şeyler anlat geç.
bu arada 1.5 dakika bile değilmiş 1dk dolunca direkt kesicem dedi yani kısa konular daha iyi olur gibi birde 1dkda görsel falan da gösteremem gibi geliyor.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Merhaba, bu Bing. 😊

Konuşma sınavınızda seçebileceğin birçok konu var. Örneğin, sevdiğiniz bir kitap, film, şarkı ya da sanatçı hakkında konuşabilirsin. Bu konular hem ilginç hem de kişisel olabilir. Konuşmanda neden bu eseri ya da sanatçıyı seçtiğini, size ne gibi duygular ve düşünceler uyandırdığını, nasıl bir etki bıraktığını anlatabilirsiniz.

Kendim Joker filmini anlatırdım. Joker filminde ana karakterimizin bazı psikiyatrik sorunları var ve toplum bu psikiyatrik sorunlar noktasında pek olumlu, yardımcı ve dostça davranmıyor. Dışlanan ve toplumda kendi benlik algısını yitiren Arthur, sağlıklı olmayan düşüncelerle kendi benliğini bulma noktasında Joker karakterine dönüşüyor. Toplumdan dışlanan psikiyatrik sorunu olan bir karakterden kendi benliğini bulma noktasında bir suç makinesine dönüşen biri Joker. Peki gerçek suçlu kim; Joker mi yoksa onu dışlayan toplum mu?

Umarım fikir vermiştir.
Yapay zeka sadece ilk paragraf için kullanılmıştır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Aslı
Edebiyat dersinde konuşma sınavı olacak max 1.5 dakika falan konuşturacak hoca istediğiniz konudan konuşabilirsiniz dedi ama baya konu olduğu için hangisi daha kolay olur seçemedim öneri verebilirseniz güzel olur.
Kitap özeti derseniz kitap önerisi de alabilirim şu anlık 1984 özetini düşünüyorum. (tam özet 20dk falan sürüyor ama sırf evreni açıklasam 1dkyı geçer gibi)
Çok kısaymış süre edebiyat olduğu için ilgi çekici bir kitaptan ya da edebiyattan özellikle dikkat çeken bir konudan nasıl desem edebiyat dönemine damga vurmuş bir konu ile giriş gelişme sonuç şeklinde ayırırsan güzel olur uğraşmak istemezsen basit şeylerde olabilir yukarda adalet,hoşgörü vs gibi

Hipermario

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
355
İsim
Berat
İlgilendiği Kategoriler
Kişisel Gelişim,Teknoloji,Otomobiller
Instagram
beratcankaya58
Hangi konuda iyi isen o konuda yap.

Knnmw

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,306
İsim
Kaan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kitap mantıklı olabilir.
Merhaba, bu Bing. 😊

Konuşma sınavınızda seçebileceğin birçok konu var. Örneğin, sevdiğiniz bir kitap, film, şarkı ya da sanatçı hakkında konuşabilirsin. Bu konular hem ilginç hem de kişisel olabilir. Konuşmanda neden bu eseri ya da sanatçıyı seçtiğini, size ne gibi duygular ve düşünceler uyandırdığını, nasıl bir etki bıraktığını anlatabilirsiniz.

Kendim Joker filmini anlatırdım. Joker filminde ana karakterimizin bazı psikiyatrik sorunları var ve toplum bu psikiyatrik sorunlar noktasında pek olumlu, yardımcı ve dostça davranmıyor. Dışlanan ve toplumda kendi benlik algısını yitiren Arthur, sağlıklı olmayan düşüncelerle kendi benliğini bulma noktasında Joker karakterine dönüşüyor. Toplumdan dışlanan psikiyatrik sorunu olan bir karakterden kendi benliğini bulma noktasında bir suç makinesine dönüşen biri Joker. Peki gerçek suçlu kim; Joker mi yoksa onu dışlayan toplum mu?

Umarım fikir vermiştir.
Yapay zeka sadece ilk paragraf için kullanılmıştır.
çok film izleyen biri değilim ama film de mantıklı geldi. edebiyat ders kitabından da bakarım bir şeyler.
önemli bir yazarın hayatı falan da olabilir şimdi aklıma geldi.

eneskaya6

80+ Silver
Türkiye de futbol olayları ve hakem tokatlama

Hanaz

80+ Gold
Ben hayvan sevgisi yaptım kendi kedilerimi anlattım 90 :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Türkiye de futbol olayları ve hakem tokatlama
Ülkecek çöküş

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular