Neler Yeni

Konya Belediyesi, Kadir Mısıroğlu'nun ölüm yıldönümünü andı!

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Elbette her insan farklı görüşlere sahiptir herkes aynı şeyi düşünse insan değil robot olur burada önemli olan kutplaşmamak ve bir şey hakkında doğru düzgün bilgi sahibi olmadan yorum yapmamalıyız . Atatürkü sevenler de Osmanlı torunudur biz de Osmanlı torunuyuz koyun değil.
şahsen bu konular ile caner beyin konuları aynı nitelikte ve şahsen caner'e daha fazla yükleniliyor. aslında bu konuyu açan lecter ve emryd10 da aynı ama nedense o daha fazla kötü şeye maruz kalıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
323
İsim
Habes Maymunu
şahsen bu konular ile caner beyin konuları aynı nitelikte ve şahsen caner'e daha fazla yükleniliyor. aslında bu konuyu açan lecter ve emryd10 da aynı ama nedense o daha fazla kötü şeye maruz kalıyor
Şöyle söyliyim canerin tuzu kuru @Lecter ve @Emydn10 un tuzunun kuru olduğunu düşünmüyorum ve ekstra olarak lecter de emydn10 da gerçekleri görüp bunu söyleyebilecek cesarete sahip ikisini de takdir ediyorum . Caner kösedağ gibilerinin anlamak istemedikleri bir takım şeyleri onların yüzlerine vuruyorlar çünkü.

• Muhteşem
Reaksiyonlar: Ciri

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Şöyle söyliyim canerin tuzu kuru @Lecter ve @Emydn10 un tuzunun kuru olduğunu düşünmüyorum ve ekstra olarak lecter de emydn10 da gerçekleri görüp bunu söyleyebilecek cesarete sahip ikisini de takdir ediyorum . Caner kösedağ gibilerinin anlamak istemedikleri bir takım şeyleri onların yüzlerine vuruyorlar çünkü.
dostum ama cidden yaptıkları iş aynı aslında 3'ü aynı kefede iki tarafın da yanlış ve doğruları var tmm caneri saçmalıkları vardı ama arada doğruları olmasına rağmen çocuk hırpalandı.mesela bu konuda onların hatası dalga geçmeleriydi ölü adam kötü de olsa saygı göstericeksin zamanında en kötü olan yunanın bayrağına bile saygı duyan biz dğeil miyiz? saygıyı öğrenmeliyizkarşıdaki ne kadar berbat olsa da.burada yunan bizi yönetsin demiyorum biz saygılı bir milletiz vee bu eski başlık saygısızlıktı . atatürke tapıyorum diyen kadına bu kadar tepki yağmadı ama neden ölü bir insana dalga seviyesine gidildi

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
@Lecter ve @Emydn10 her zaman doğruları söylüyorlar aralarındaki fark bu.
ben yanlış demedim ki benim asıl takıldığım konu bazen canere üzülüyorum çoğu zaman saçmalıyor ama hep hırpalanıyor ya:( tmm tam koyu sğacı ama üzülüyorum ya. bu arada ilk başlığı görmedin değil mi doğruları söyleyecekler ise en azından düzgüncene söylesinler

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,929
İsim
Sir Alex Ferguson
İlgilendiği Kategoriler
Konsol, Eğitim, Yazılım-Kodlama

LineaTurco

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,065
İsim
Zeki Müren
Mesele ölen kişinin iyi biri olması veya affetmeniz değil. Mesele ölen bir insanın arkasından hakaret etmeniz onunla dalga geçmeniz.
Öldü diye yaptığı suçlar gidiyor mu umrumda değil diri ile ölünün arasındaki tek fark birisi hala anı üretiyor birisi üretemiyor insanlar geçmişinden ibaret değil midir zaten
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nasıl kime göre rezil ?
ülkenin kurucusuna laf eden birisi hiçbir şekilde anılmamalı, anılırsa da tepki gösterilmeli.
Yoo eleştirilebilir atatürk de mükemmel değil çok büyük hataları var ama bu direk nefret döküyor o yüzden anılmamalı

Beren

80+ Gold
Öldü diye yaptığı suçlar gidiyor mu umrumda değil diri ile ölünün arasındaki tek fark birisi hala anı üretiyor birisi üretemiyor insanlar geçmişinden ibaret değil midir zaten

Yoo eleştirilebilir atatürk de mükemmel değil çok büyük hataları var ama bu direk nefret döküyor o yüzden anılmamalı
Dedim zaten sonradan, allah için tam oku

Fevkelade1i

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,054
İsim
Muhammet Trabzon
Şunlara da diyecek bir lafınız var mı? Mustafa Kemal'in katliam yaptığını öne sürüyor, CHP'li arkadaşlar. Birisi Bursa Milletvekili ve PM üyesi, diğeri İBB Eş Başkanı...

1620377039940.png

1620377133699.png

Keşke yunan galip gelseydi diyen
keşke türkiyeyi yunanlar ya da ingilizler alsaydı demişti
Muhtemelen hiçbir konuşmasını dinlemediniz. "Keşke Yunan gâlip gelseydi." falan demiyor. "Yunanlar savaşı kazansa, bu düzenlemeleri yapardı." diyerek; Kurtuluş Savaşından sonraki yapılan düzenlemeleri eleştiriyor.

Son düzenleme:

majorw0w

80+ Silver
Hepsi aynı kafada boşver. Farkları da yok. Ha Caner ha diğerleri.

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Şunlara da diyecek bir lafınız var mı? Mustafa Kemal'in katliam yaptığını öne sürüyor, CHP'li arkadaşlar. Birisi Bursa Milletvekili ve PM üyesi, diğeri İBB Eş Başkanı...

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

Muhtemelen hiçbir konuşmasını dinlemediniz. "Keşke Yunan gâlip gelseydi." falan demiyor. "Yunanlar savaşı kazansa, bu düzenlemeleri yapardı." diyerek; Kurtuluş Savaşından sonraki yapılan düzenlemeleri eleştiriyor.
diyorum ya ne kadar berbat ta olsa ölü arkasından yapılmaz yani yoksa gerçek hayatta olsa bu laf çok sçama bi laf yunan daha beter yapıcaktı yani. benim dediğim gine biz saygı gösterelim o kişi hakletmiyor ise de . saygı dediğim adını dalga geçerek yazmak gibi yani. yoksa savunduğum yok

Hepsi aynı kafada boşver. Farkları da yok. Ha Caner ha diğerleri.
DA Forum teknolojiden siyasete kaydı resmen ve bu pek içime sinmiyor

pekcevik

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,593
İsim
Mert Pekçevik
İlgilendiği Kategoriler
Oyun Bilgisayarları
Instagram
pekcevikk
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561199142548828/
Discord
bigg papi locsta

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

1620396380451.png

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,327
Üyeler
156,314
Son üye
sülümanlık
Top Bottom