Neler Yeni

Korku oyunlarına girmek için oyun önerisi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Çağrı
İyi günler metro exdosuda tünellerde geçen örümcek sahnelerinden bile korkan insanım
😄
hali ile korku oyunlarından aşırı korkuyorum bana başlangıç seviyesi bir korku oyunu önerir misiniz? ( hayır outlast 1 oynamıyacağım korktuğumdan değil yt de 5000.kez izlediğim için nerede ne çıkacağını ezberledim )

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
919
İsim
oguz
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765
İyi günler metro exdosuda tünellerde geçen örümcek sahnelerinden bile korkan insanım
😄
hali ile korku oyunlarından aşırı korkuyorum bana başlangıç seviyesi bir korku oyunu önerir misiniz? ( hayır outlast 1 oynamıyacağım korktuğumdan değil yt de 5000.kez izlediğim için nerede ne çıkacağını ezberledim )
hocam git fnaf 4 oyna eğer o oyunu bitirisen hayatta başka hiç bi oyundan korkmazsın

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Çağrı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam git fnaf 4 oyna eğer o oyunu bitirisen hayatta başka hiç bi oyundan korkmazsın
Hocam vur dedik sende öldürdün ya giriş seviyesi diyorum sen git uçurumdan atlarsan hayatta kalırsın diyorsun :D
not oyunun oynanışına baktım da ben daha çok gerçekçi grafikleri olan oyunlardan korkan bir insanım dolayısı ile zorlamaz beni muhtemelen

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
919
İsim
oguz
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765
Hocam vur dedik sende öldürdün ya giriş seviyesi diyorum sen git uçurumdan atlarsan hayatta kalırsın diyorsun :D
not oyunun oynanışına baktım da ben daha çok gerçekçi grafikleri olan oyunlardan korkan bir insanım dolayısı ile zorlamaz beni muhtemelen
Hocam en iyisi uçurumdan atlamak madem moruary assisant oyna

Era.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Serkan Barındık
OUTLAST serisi güzeldir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Çağrı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Era.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Serkan Barındık
teşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

1. oyundan korkacağımı sanmıyorum ezberledim artık en fazla gerilim ama 2.oyuna bakarım teşekkürler

Yalnız 3 oyunu var.

Outlast 1
Outlast Whistleblower
Outlast 2

Bide son çıkan online olan Trials var.

GlHarry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Erdem BELER
Öneriler biraz ilginç olmuş açıkcası, hepsi de baya baya korkutucu oyunlar yeni oyuncular için. Yapacağın sıralama bence şöyle olmalı;
Öncelikle karanlık tema ve insan dışı durumlara alışmak için Left 4 Dead 2 veya fnaf gibi pasif korku oyna. Ardından kült korku oyunları silent hill oynayabilirsin, bunlar hem seni korku temasına çeker hem de eski oyunlar o kadar korkutamıyor, ardından yavaş yavaş resident evil serisine geçersin çünkü resident evil serisi outlast serisinin aksine seni çaresiz bırakmıyor, silah kullanabiliyorsun, kendini savunabiliyorsun ancak outlastda böyle bir şey mümkün olmadığı için outlast ham korku benim nezlimde. Resident evil serilerinden bi kaç oyun oynadıktan sonra ham korku olarak kendinin outlast 1 veya 2 ile sınırlarını zorlayabilirsin.

yemre08

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Yunus Emre Tancan
😄
Kalp krizi geçirtecek jumpscareler içermeyen atmosferi ile gerim gerim gerileceğiniz bir oyun olsun istiyorsanız ve ayrıca hikayesi de sizi oyuna bağlasın istiyorsanız Amnesia: The Dark Descent'i öneririm hocam. Emin olun gerek hikayesiyle gerek atmosferiyle gerek oynayış tarzınıza göre birden fazla son içermesi sanki 2010 yılı yapımı değil de çok daha yeni bir oyunmuş gibi hissettiriyor. İngilizceniz varsa direkt orijinal halini, yoksa da Türkçe yamayı yapıştırın gitsin, emin olun çok beğeneceksiniz.

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,850
İsim
İbrahim
😄
kanka kalp ameliyatına girmiyorsun alt tarafı oyun, başlangıc, tecrübe edindiğimde diye mi filtreliyonuz oyunları
re2 remake ve 7 8i gömçür
metro serisi de akar

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,073
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224
😄
Devour grupça girerseniz sarar

NedoxBey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
422
İsim
Nedox Bey
Fnaf 4 iyi bir baslangic

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri