Neler Yeni

Korsan Oyun Oynamak Hırsızlık mıdır?

Alper Arıkan

80+ Gold
En İyi Cevap
1
kimseye korsan indirme demiyorum zaten. sadece yanlış olduğunu kabul edin diyorum. zaten konu başlığı da "hırsızlık mı?" şeklinde. ha ama evet bence de konu hit kasmak için açılmış.
Ben size kişisel bir şey demedim ki, son cümlenize kesinlikle katılıyorum

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
bak saygı çerçevesinden çıkmamak için çalışıyorum ama burada "boş yapma" minvalinden hadsiz cümleler kullanan sensin. neymiş abi bu büyük oyun söyle biz de bilelim. neyin sömürüsü abi faizi mi diyorsun. biz buna modern dünya diyoruz sen evini kiraya verirsen ben de paramı kiraya veririm. ya da hangi örnek söyle bilelim ya. bırakın artık şu "ben biliyorum da söyleyemem" ayaklarını. kendi içinizdeki şu küçük "büyük şirketlerden intikam alıyorum" oyununu bırakın artık. ya da elindeki interneti bırak.
büyük oyun diye bir kelime etmedim saçma sapan bir tasvir faizle alakalıda faiz gayet normal bir şey kimseye kinde gütmedim intikam almak felan? sadece dediğim asıl emek verenler parasını aldı gerisi beni alakadar etmez bencede konu uzadı İ.G

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
büyük oyun diye bir kelime etmedim saçma sapan bir tasvir faizle alakalıda faiz gayet normal bir şey kimseye kinde gütmedim intikam almak felan? sadece dediğim asıl emek verenler parasını aldı gerisi beni alakadar etmez bencede konu uzadı İ.G
asıl emek veren yatırımcısı olmadan emek vermez. çok boş bir temel üzerine konuşuyorsun. ayrıca oyun satılmadan nasıl kazanacak emek veren. oyunun kazancından pay şeklinde kazanan yapımcı sayısını da kenara atamazsınız.

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
asıl emek veren yatırımcısı olmadan emek vermez. çok boş bir temel üzerine konuşuyorsun. ayrıca oyun satılmadan nasıl kazanacak emek veren. oyunun kazancından pay şeklinde kazanan yapımcı sayısını da kenara atamazsınız.
bu adamlar belirli bir piyasa hesabı yapıyorlar oyunun ne kadar satıcağını öngörüyorlar aktif piyasada ve yatırımlarını ona göre yapıyorlar oyunun kırılma ve crack indirilme faktörünüde işin içine katıyorlar denuvo boşu boşuna oyunlara eklenmiyor en iyi satış rakamları ilk haftalarda yapılıyor ki denuvo'nun da amacı bu oyuna ilk haftada maksimum satışı yaptırmak firma daha sonra oyunun kırılıp crack bir şekilde dagıtılacağını işin içine katıyor zarar etmiyorlar zaten her şey algoritmalarla daha önceden belirleniyor kar etmiyecekleri işe zaten en başından hiç girmezler ne olay oldu insanların crack indirmesi. kimse bu işin sonunda eli boş kalmıyor yatırdıklarının kat ve kat fazlasını alıyor zaten kimsenin emeğide yenmiyor örn gta 5 2013 yılında çıktı ama haylen daha online dan deli gibi para kazanıyorlar emeklerinin karşılığını fazlasıyla almışlardır bence çok büyük oyunları alamasamda ufak tefek ucuz oyunlara para verip alıyorum.

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
bu adamlar belirli bir piyasa hesabı yapıyorlar oyunun ne kadar satıcağını öngörüyorlar aktif piyasada ve yatırımlarını ona göre yapıyorlar oyunun kırılma ve crack indirilme faktörünüde işin içine katıyorlar denuvo boşu boşuna oyunlara eklenmiyor en iyi satış rakamları ilk haftalarda yapılıyor ki denuvo'nun da amacı bu oyuna ilk haftada maksimum satışı yaptırmak firma daha sonra oyunun kırılıp crack bir şekilde dagıtılacağını işin içine katıyor zarar etmiyorlar zaten her şey algoritmalarla daha önceden belirleniyor kar etmiyecekleri işe zaten en başından hiç girmezler ne olay oldu insanların crack indirmesi. kimse bu işin sonunda eli boş kalmıyor yatırdıklarının kat ve kat fazlasını alıyor zaten kimsenin emeğide yenmiyor örn gta 5 2013 yılında çıktı ama haylen daha online dan deli gibi para kazanıyorlar emeklerinin karşılığını fazlasıyla almışlardır bence çok büyük oyunları alamasamda ufak tefek ucuz oyunlara para verip alıyorum.
yok sen anlamayacaksın. hala "o parasını kazanmış indirsem kime ne!" kafasındasın. umarım bir gün emek verdiğin bir şey aynı şekilde kullanılır. çünkü sana laf anlatılamaz.

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
mOrSaN mOyUn mIrSıZLıKtIr. Burada korsanı savunmuyorum yanlış anlaşılmasın, sadece ironi yaptım. Lakin ülkenin durumu belli, ota çöpe zam, vergi. Ben de zamanında korsan kullandım. İnkar da etmiyorum kullandım, kullanıyorum. Çünkü oyunlara verecek ne param ne durumum var. Ben de isterim orjinalini alayım. Ama olmayınca olmuyor, elimden geldiğince ücretsiz, orijinal oyunları oynuyorum.

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
yok sen anlamayacaksın. hala "o parasını kazanmış indirsem kime ne!" kafasındasın. umarım bir gün emek verdiğin bir şey aynı şekilde kullanılır. çünkü sana laf anlatılamaz.
harcadığım parayı katladığım sürece kullanılabilir sanada laf anlatılmaz ama ne demişler "fikirler değişmez"

Dahası  
Reaksiyon skoru
282
İsim
Tufan Kürşat
Evet korsan hırsızlıktır. Param yetmiyor diyen olursa yettiği oyunu alsın hiç yetmiyor diyen olursa da hiç oynamasın benim gibi. Bilgisayar almaya gücü yetenin oyun almaya da gücü yeter diye düşünüyorum.

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
harcadığım parayı katladığım sürece kullanılabilir sanada laf anlatılmaz ama ne demişler "fikirler değişmez"
belli ki fikir olmayan şeyler de değişmiyor.

Winguard

80+
Teknik olarak hırsızlık fakat parası olmayan adama, git borca gir orijinal oyun al diyemezsin.

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Top Bottom