Neler Yeni

Korsan Windows dan orjinal windowsa geçiş

ÖM3ER

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Ömer zeybek
İlgilendiği Kategoriler
Oyun donanım
Arkadaşlar merhaba korsan Windows 10 pro kullanıyordum bilgisayara format attım temiz kurulum yaptım ve Windows 11 pro indirdim.
Windows 11 pro'yu Microsoftun kendi sitesinden İSO dosyası olarak indirdim ve format atıp kurdum. Microsoft hesabımı giriş yaptım bana (Hesabınıza bağlı bir dijital lisans ile etkinleştirildi) dedi.
Benim bir teknoloji mağazasından aldığım bir laptopum vardı o laptop içindeki Microsoft hesabım ile şuanki formatladığım bilgisayara giriş yaptım.
Eski laptopda olan Windows lisans bu bilgisayar mı geçti acaba yoksa, eskiden kurulu olan crackli Windows mu direk etkinleştirildi format atıldığında bilgisayardaki eski Windows siliniyor mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
ahmet enes çakırcı
İlgilendiği Kategoriler
Araba,, Bilgisayar,Oyun
Discord
O'Conner#0815
Arkadaşlar merhaba korsan Windows 10 pro kullanıyordum bilgisayara format attım temiz kurulum yaptım ve Windows 11 pro indirdim.
Windows 11 pro'yu Microsoftun kendi sitesinden İSO dosyası olarak indirdim ve format atıp kurdum. Microsoft hesabımı giriş yaptım bana (Hesabınıza bağlı bir dijital lisans ile etkinleştirildi) dedi.
Benim bir teknoloji mağazasından aldığım bir laptopum vardı o laptop içindeki Microsoft hesabım ile şuanki formatladığım bilgisayara giriş yaptım.
Eski laptopda olan Windows lisans bu bilgisayar mı geçti acaba yoksa, eskiden kurulu olan crackli Windows mu direk etkinleştirildi format atıldığında bilgisayardaki eski Windows siliniyor mu?
Eski laptop taki geçti diye biliyorum mantıken düşünürsende onun geçmesi gerekiyor

Ermanz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Gökhan zengi
Benim bildiğim windows anakarta gömülüyor . Format atsanda ilk girdiğin lisans geçerli oluyor. Sıfır sisteme oem key alip girmiştim üzerinden 3 yılda 3 kere format attim hep windows otomatik etkinlestirildi.

ÖM3ER

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Ömer zeybek
İlgilendiği Kategoriler
Oyun donanım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Benim bildiğim windows anakarta gömülüyor . Format atsanda ilk girdiğin lisans geçerli oluyor. Sıfır sisteme oem key alip girmiştim üzerinden 3 yılda 3 kere format attim hep windows otomatik etkinlestirildi.
Evet ama laptop daki lisansı ben sonradan key ile girip almadım aldığımda içinde vardı.

TahinPekmez

80+ Silver
Oem key olan pc de eğer windows hesabinda oturum açılırsa onunla birlikte lisans aktif olur.

ÖM3ER

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Ömer zeybek
İlgilendiği Kategoriler
Oyun donanım

TahinPekmez

80+ Silver

theparody

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ferhat
biraz önce key aldım win10 pro diye enterprise çıktı sorun yaşar mıyım?

ÖM3ER

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Ömer zeybek
İlgilendiği Kategoriler
Oyun donanım
orjinal olan kuruldu galiba bana

Ekler