Neler Yeni

KPSS gerçekten **gerekli mi** ? Gerçekten işe yarıyor mu? Zorunlu mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
282
İsim
Arda Akel
Sıkıldım bıktım artık bizimkilerin KPSS'ye gir demesinden, itelemesinden, kakmalarından.
Sizlere sormak istiyorum arkadaşlar, kpss gerçekten de hayati önem mi taşıyor? İşinize gerçekten... GERÇEKTEN DİYORUM BAK... yaradı mı? Bir artısı oldu mu?
kpss denen bu başka sınav saçmalığına girmek illaki gerekli mi? Atanmak ve memur olmak, öğretmen olmak dışında bir artısı yok değil mi (ki istediğim zaten bu değil)?

Sıkıldım lan sıkıldım artık sınavlardan, hazırlanmaktan... işim olsun artık hayatımın geri kalanını yaşayayım artık ya! YETER! :mad: :cry:

Beni aydınlatacak biri olursa çok sevinirim.

redlove

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
883
İsim
.
Sıkıldım bıktım artık bizimkilerin KPSS'ye gir demesinden, itelemesinden, kakmalarından.
Sizlere sormak istiyorum arkadaşlar, kpss gerçekten de hayati önem mi taşıyor? İşinize gerçekten... GERÇEKTEN DİYORUM BAK... yaradı mı? Bir artısı oldu mu?
kpss denen bu başka sınav saçmalığına girmek illaki gerekli mi? Atanmak ve memur olmak, öğretmen olmak dışında bir artısı yok değil mi (ki istediğim zaten bu değil)?

Sıkıldım lan sıkıldım artık sınavlardan, hazırlanmaktan... işim olsun artık hayatımın geri kalanını yaşayayım artık ya! YETER! :mad: :cry:

Beni aydınlatacak biri olursa çok sevinirim.
Devlete atanmak istiyorsan KPSS sınavına girmelisin. Ne mezunusun ?
(Abim 1 ay önce Bakanlığa atandı Koruma Memuru olarak, İşi rahat Alıcağı parada fena bir para değil yıl başında 40k civarına yaklaşıcak)

ElmorsS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
646
İsim
Emrah
Sen ne mezunusun

Dahası  
Reaksiyon skoru
282
İsim
Arda Akel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Devlete atanmak istiyorsan KPSS sınavına girmelisin. Ne mezunusun ?
(Abim 1 ay önce Bakanlığa atandı Koruma Memuru olarak, İşi rahat Alıcağı parada fena bir para değil yıl başında 40k civarına yaklaşıcak)
Devlete girmek istemiyorsan kpss ile bir işin yok
Sen ne mezunusun
yurtdışına kaçmayacaksan, baba mesleği yapmayacaksan, mecbursun.
Yeni Medya ve İletişim mezunuyum. Makedonya'nın Uluslararası Balkan Üniversitesi'nden.

Top Bottom