Neler Yeni

Kredi borcunu, başka bankadan kredi çekerek kapatabilir miyim?

mcck11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
mert
Öğrenciyim. 15.000 TL ye yakın kredi borcum var. Katlanarak arttı maalesef. Yapı krediden çekmiştim. Yakın tarihte ödemem zor. Bu nedenle Enparanin faizsiz 20.000 TL kredisini değerlendirmek istiyorum yapi kredi borcunu kapatmak için. Bunu yapma şansım var mi? Kredi notu vb. Olaylar var çok anlamıyorum. Faizsiz kredi şart değil, faizli de olabilir. Çünkü yakın zamanda yatılı işe gireceğim. Bu nedenle çektiğim ikinci kredinin borcunu rahatça ödeyecek durumda olacağım.

SemihÖzdoğdu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
688
İsim
Semih
Net bir bilgim yok ancak öğrenci olduğunuzdan dolayı hali hazırda ödenmemiş, gecikmiş bir krediniz varken başka bankadan kredi vereceklerini sanmıyorum. Nakit avans veya artı para kullanarak çözebilirsiniz belki. Daha detaylı bilen biri yardımcı olucaktır.

Dediğiniz oluyor bu arada. Halk dilinde Aktar dönder dedikleri bu.

mcck11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Net bir bilgim yok ancak öğrenci olduğunuzdan dolayı hali hazırda ödenmemiş, gecikmiş bir krediniz varken başka bankadan kredi vereceklerini sanmıyorum. Nakit avans veya artı para kullanarak çözebilirsiniz belki. Daha detaylı bilen biri yardımcı olucaktır.

Dediğiniz oluyor bu arada. Halk dilinde Aktar dönder dedikleri bu.
Nakit avans ile nasıl yapabilirim? Bilginiz var mı? 15.000 TL borç üzerinden örnekleme şansınız varsa sevinirim.

Top Bottom