Neler Yeni

Kredi Kartları Neden Dağıtılıyor( bedava cc için uğraşanlar )

J.Sparrow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,435
İsim
Emir Bayram
Bilgilendirme Amaçlı Paylaşıyorum;
Merhaba arkadaşlar bu konuda kredi kartlarının neden dağıtıldığına ve neden kullanmamanıza değineceğim
çünkü görüyorum birçok kişi bu işlere heves etmiş eli ayağı tutan da...tutmayanda...

Şimdi iki kişi olsun biri
Ali(Carder)
Diğeri
Veli(Bu işe heves etmiş harama düşkün sonunu düşünmeyen bir kardeş)
Tamamız
Şimdi Ali diyelim sağlam bir kart düşürdü (plat) misal veriyorum Ali geldi bu kartla ship geçti,epin vurdu,cashout yaptı yani kartı sömürdü
Ne yapıyor Ali hemen kartı dağıtıyor yayıyor telegram gruplarına,forumlara vb.. diyelim 50 kişi gördü
40'ı kullanacak bilende kullanıyor bilmeyende hepsi birden denediği için kart hemen 2 dakikaya 3d düşüyor 4 dakikaya dec(öldü)
Ali ne yaptı kartı dağıttı kendi yakalanma risk oranını azalttı...
Bu işe yeni giren Veli kişisi ise muhtemelen sahte isim ve kargoyu şubeye vermeyi akıl ediyor ama
real no'sunu veriyor cc pub(açık) olduğundan sabaha herkesin alışveriş yaptığı yerden
ödemesi geri alınıyor kargolar iptal yiyor felan Veli kardeş Süpervpn gibi dandik bir
vpn programıyla (ki hangisini kullansanız da farketmez siber s**er) kendini koruduğunu
anonim oldugunu zannederken shipi de geçemiyor ve geçemediği shipten ötürü bir kaç aya
veya haftaya PAT dava ediliyor Peki Ali'ye ne oldu parayı yedi shipi felan hepsini temiz bi şekilde
halletti kendisini koruduğu için cahil insanlardan faydalanarak onları yakalattı ve işten sıyrıldı
Hacı zaten akıl var mantık var kim altın yumurtlayan tavuğu satar bide kargo geçen adam
kartını dağıtmaz dağıtırsa kargo iptal yer. Yani fazla haramda gözünüz olmasın başınız yanmasın
Elin ayağın tutuyor mu kardeşim git çalış.

Bilgilendirme Amaçlıdır Başka Birinin Yazısıdır.

The Roza hacktivizm

Son düzenleme:

fruko.gzz

80+ Bronze
Bilgilendirme Amaçlı Paylaşıyorum;
Merhaba arkadaşlar bu konuda kredi kartlarının neden dağıtıldığına ve neden kullanmamanıza değineceğim
çünkü görüyorum birçok kişi bu işlere heves etmiş eli ayağı tutan da...tutmayanda...

Şimdi iki kişi olsun biri
Ali(Carder)
Diğeri
Veli(Bu işe heves etmiş harama düşkün sonunu düşünmeyen bir kardeş)
Tamamız
Şimdi Ali diyelim sağlam bir kart düşürdü (plat) misal veriyorum Ali geldi bu kartla ship geçti,epin vurdu,cashout yaptı yani kartı sömürdü
Ne yapıyor Ali hemen kartı dağıtıyor yayıyor telegram gruplarına,forumlara vb.. diyelim 50 kişi gördü
40'ı kullanacak bilende kullanıyor bilmeyende hepsi birden denediği için kart hemen 2 dakikaya 3d düşüyor 4 dakikaya dec(öldü)
Ali ne yaptı kartı dağıttı kendi yakalanma risk oranını azalttı...
Bu işe yeni giren Veli kişisi ise muhtemelen sahte isim ve kargoyu şubeye vermeyi akıl ediyor ama
real no'sunu veriyor cc pub(açık) olduğundan sabaha herkesin alışveriş yaptığı yerden
ödemesi geri alınıyor kargolar iptal yiyor felan Veli kardeş Süpervpn gibi dandik bir
vpn programıyla (ki hangisini kullansanız da farketmez siber s**er) kendini koruduğunu
anonim oldugunu zannederken shipi de geçemiyor ve geçemediği shipten ötürü bir kaç aya
veya haftaya PAT dava ediliyor Peki Ali'ye ne oldu parayı yedi shipi felan hepsini temiz bi şekilde
halletti kendisini koruduğu için cahil insanlardan faydalanarak onları yakalattı ve işten sıyrıldı
Hacı zaten akıl var mantık var kim altın yumurtlayan tavuğu satar bide kargo geçen adam
kartını dağıtmaz dağıtırsa kargo iptal yer. Yani fazla haramda gözünüz olmasın başınız yanmasın
Elin ayağın tutuyor mu kardeşim git çalış.

Bilgilendirme Amaçlıdır Başka Birinin Yazısıdır.

The Roza hacktivizm

Şuan bu işlerle ilgilenen lamerler teknik bilgi bilmiyor telegram gruplarında paylaşılan methodlarla hacker olduklarını sanıyorlar. Keşke biraz kafalarını kullansalar teknik öğrenseler bu işlerle ilgilenenler çok gördüm uyardım fakat anlamıyorlar maalesef sorsan bir tanesine programlama dili bilmez hazır tool kullanır pentest bilmez hazır method kullanılır havalara girer diyecek tek bişey var haram çok pis bir iş. Bu bilgilendirmeyi de paylaştığınız için teşekkürler.

Mazael

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Alperen Ayna
dostum zaten keriz gibi atlıyor ise oraya suç onda ona kanacak kişi kalkıp cc yapcam talibana kaçacağım demesin yani

marilyn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,674
İsim
marilyn
bu carder ucubeler çok komik

Top Bottom