Neler Yeni

Kripto para alım-satım dan ''gerçekten'' anlayanlar bakabilir mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Emre
LÜTFEN TAMAMEN OKUYUP CEVAP VERİNİZ YANLIŞLIK OLMASIN.

Selamlar,biliyorum binancede 18 yaş altı kripto para alamıyor,fakat aklımda bir soru var HitBTC kullanıyorum şu an bu hesaptaki coini binance ye transfer edip binance de al sat yapıp katladığım para ile coin alıp tekrar HitBTC hesabıma atsam ve ordan paparama çeksem olabilir mi? Binance al-sat içinde kimlik doğrulama istiyor mu? Yoksa sadece para yatırmak içinmi istiyor?

Umarım derdimi anlatabilmişimdir

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,419
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
binance kimlik doğrulama konusunda ancak bilgi verebilirim.
ben reşit olmadığım için babamın adına hesap açtım
binance kvk sistemi (know your customer) ile kimlik doğrular bu dolandırılma ya da hukuki bir işlem durumunda elde kanıt olması ve çoklu hesap kullanımının önüne geçme amaçlı yapılan bir sistemdir.
bunun için kimliğinizin arkalı önlü fotoğrafı ve kendinize ait bir selfie isterler sonra da tc kimlik no'sunu belirtilen kutucuğa girerek kayıt olursunuz.
bu kimlik doğrulama aşamasını tamamlamadan alım satım yapamazsınız.
kimlik bilgileriniz ifşa olmaz ben uzun süredir kullanıyorum şu ana kadar bir sorun yaşamadım
ve ek olarak kimlik bilginiz ile adınıza para çekip vb işlem yapamazlar ıslak imza olayları var.
para transferini bilmiyorum ama binance'nin kimlik doğrulama sisteminin güvenli olduğunu bil istedim
ayrıca binanceye ilk başta girerken senden sırasıyla sms e posta google güvenlik uygulamasından kısa süreli kod ile doğrulama (ek olarak varsa usb ile şifre doğrulama) aşamasından geçirip giriş yapmanı sağlıyor yani tam teşekkürlü bir uygulama da denebilir.
binance her işlemin başında kimlik ister bilginize.

Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
binance kimlik doğrulama konusunda ancak bilgi verebilirim.
ben reşit olmadığım için babamın adına hesap açtım
binance kvk sistemi (know your customer) ile kimlik doğrular bu dolandırılma ya da hukuki bir işlem durumunda elde kanıt olması ve çoklu hesap kullanımının önüne geçme amaçlı yapılan bir sistemdir.
bunun için kimliğinizin arkalı önlü fotoğrafı ve kendinize ait bir selfie isterler sonra da tc kimlik no'sunu belirtilen kutucuğa girerek kayıt olursunuz.
bu kmilik doğrulama aşamasını tamamlamadan alım satım yapamazsınız.
kimlik bilgileriniz ifşa olmaz ben uzun süredir kullanıyorum şu ana kadar bir sorun yaşamadım
ve ek olarak kimlik bilginiz ile adınıza para çekip vb işlem yapamazlar ıslak imza olayları var.
para transferini bilmiyorum ama binance'nin kimlik doğrulama sisteminin güvenli olduğunu bil istedim
ayrıca binanceye ilk başta girerken senden sırasıyla sms e posta google güvenlik uygulamasından kısa süreli kod ile doğrulama (ek olarak varsa usb ile şifre doğrulama) aşamasından geçirip giriş yapmanı sağlıyor yani tam teşekkürlü bir uygulama da denebilir.
binance her işlemin başında kimlik ister bilginize.
Tek sorun ailemin izin vermemesi 😀 HitBTC devam ozaman

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
965,856
Üyeler
152,560
Son üye
Grand Turc
Top Bottom