Neler Yeni

İstanbul-Balat güvenli mi???

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,527
İsim
ali
Dostlar konu açılmıştı Ajet ile uçuşlar 300 TL idi kuzenle bilet almıştık bizde ona ilk defa İstanbul'a geleceğiz,yurtta kalmayı falan düşünmüştük yazın öğrencilere ücretsiz oluyor diye ancak sonradan vazgeçtik gibi giriş-çıkış saatleri falan sıkıntı olabilir diye. Bu yüzden 3 gece kalmak için ev bakıyorum airbnbden 2000-4000 arasına güzel evler var buldum ancak semte karar veremedim.Küçükçekmece olsa bi tık daha iyi olucak bizim için onu iletiyim ama insanları falan nasıldır gece gündüz başımıza bi bela gelmez değil mi? Hani oturanlar varsa bilgi almak istedim. Balattan kiraladık, konumu bıraktım aşağıya buralar nasıldır?

Ekler

• IMG_0707.png
    IMG_0707.png
    1,005.2 KB · Hit: 36
Son düzenleme:

Qrsiem

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Emirhan Acar
bir şey olmaz kim ne yapabilir

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Bir şey olmaz korkma dostum

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,527
İsim
ali
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bir şey olmaz kim ne yapabilir
Bir şey olmaz korkma dostum
Ölme riskiniz var
gayet olsı bi durum :D
Şuan ev kiraladık balattan. Küçükçekmeceden vazgeçildi, Fatih-balattan bulduk kiraladık airbnb üzerinden ancak internetten bakınca bazıları gece falan yürülmez yazmış gasp riski fazla veya birine bakarsan ne bakıyon tarzı şeylerle saldırırlar yazmışlar emin olamadık😂

alovra

80+ Bronze
Şuan ev kiraladık balattan. Küçükçekmeceden vazgeçildi, Fatih-balattan bulduk kiraladık airbnb üzerinden ancak internetten bakınca bazıları gece falan yürülmez yazmış gasp riski fazla veya birine bakarsan ne bakıyon tarzı şeylerle saldırırlar yazmışlar emin olamadık😂
bakma olayı kötü ya yere bakıyom adam ne bakıyon diyo

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,936
İsim
tümen dağ
Değil

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,527
İsim
ali

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,665
İsim
Feyzullah
Reis ilk defa geleceğiz yaşlar 18-19 duruma göre işte bilmiyoruz neler var insan olarak falan/ ek olarak beyoğlu-taksim360 yanı bulduk birkaç yer oralar nasıldır?
taksim Beyoğlu geceleri nispeten haraketlidir korkacak bir şey yok esen yurttada gece dolaşırsın nere tehlikeli diyorlarsa oradada dolaşırsın

Top Bottom