Neler Yeni

Küçüklük sosyal medya hesaplarımı nasıl silebilirim?

blackmage

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Samet
Selam arkadaşlar Allahını seven yardım etsin yahu küçükken moda olan ne varsa yapmışım haliyle bir sürü sosyal medya hesabım var hepsi abidik gubidik hesaplar utanıyorum arkadaşlarım arasında arada bulan çıkıyor kıpkırmızı oluyorum ne şifreleri ne epostaları aklımda küçükken pek umursamaz birisi olduğum için güvenlik önlemi almamışım kayıtlı telefon eski telefon numaram numarayı bile hatırlamıyorum o kadar eski çaresini bilen derdimi çözsün kurban olayım

En son bir moderatör tarafından düzenlendi:

unknownuser

80+ Bronze
En İyi Cevap
4
Selam arkadaşlar Allahını seven yardım etsin yahu küçükken moda olan ne varsa yapmışım haliyle bir sürü sosyal medya hesabım var hepsi abidik gubidik hesaplar utanıyorum arkadaşlarım arasında arada bulan çıkıyor kıpkırmızı oluyorum ne şifreleri ne epostaları aklımda küçükken pek umursamaz birisi olduğum için güvenlik önlemi almamışım kayıtlı telefon eski telefon numaram numarayı bile hatırlamıyorum o kadar eski çaresini bilen derdimi çözsün kurban olayım
Sosyal medya üzerinden şifremi unuttum ile şifrenizi sıfırlayabilirsiniz. Eğer yedek şifreleri/e-postları kullanamıyorsanız profiliniz de bulunan isim soy isim ile eş değer olan bir resmi belgeyi göndererek şifrenizi sıfırlatabilir,kapattırabilirsiniz.

Mehmet

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,526
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Donanım İnceleme
Facebook'dan Sanalika oynarken millete beraber oynama isteği atardım :D
Bizim çiftlik'de bana altın atsınlar diye özelden falan yazardım.
:D

ferx1111

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
496
İsim
Ferit Çınar
sosyal medya platforumunun desteğine ulaşıp kendin olduğunu kanıtlayarak kapata bilirsin başka yöntem yok

-RutHleSs-

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Bende de var aynısından. Hesabı silemiyorum çünkü birsürü oyun hesabı var iç,inde ve bayağı ilerlemem var. Satmak istiyorum oyunların kitlesi artık azaldığı için satılmıyor da :(

Top Bottom