Neler Yeni

Öneri Kulak-içi Kulaklık Önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Yusuf Selim A
Bütçe
350
Hayırlı akşamlar. Uygun fiyatlı bir kulaklık bakmaktayım. İlk önce aklımda kalan xiaomi hybrid hd pro modeline baktım 120 TL diye hatırladığım kulaklık 600 liralara fırlamış. Sonrasında ise Donanım Arşivinin İnsta Durumunda paylaştığı 200 TL fiyatı olan kulak içi kulaklığa göz gezdirdim lakin kampanya bitmiş ve fiyat 350 lere çıkmış. Akakçe, Amazon gibi sitelerde gezinirken birkaç kulaklıkta ilgimi çekti sizce makul bir fiyata hangi kulaklığı alabilirim. Önerileriniz için teşekkürler.
Kesin bir sınırla belirlediğim bir bütçem yok. Bu yüzden yakın fiyatlarda önermek istediğiniz ürünleri önerirseniz memnun olurum.
Kullanım amacımdan ziyade ses kalitesine önem verirseniz sevinirim.
2000 TL lere çıkmadan güzel bir kulak üstü alamayacağım için kulak içi tercih ediyorum.
Ses girişi ve ses çıkışı ayrı olan bir bilgisayar üzerinde kulaklığı kullanacağım için mikrofonu da kullanabilmek amacıyla bir dönüştürücüye ihtiyacım var sanıyorum bu konuda da bilgi almak isterim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mesaj otomatik birleştirildi:

Ravyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
376
İsim
Adem Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Oyun Teknoloji Eğitim Konu Dışı
ben da indiriminde hp omen aldım iade ettim yorumları filan okudum pek moralim bozuldu ve ayrıca pc 2 jack girişi varsa jack çoklayıcı alman lazım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Yusuf Selim A
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben da indiriminde hp omen aldım iade ettim yorumları filan okudum pek moralim bozuldu ve ayrıca pc 2 jack girişi varsa jack çoklayıcı alman lazım.
hepsiburada üzerinde kötü yorum göremedim bu yüzden iyi gibi düşünmüştüm. Teşekkürler

Nega

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
402
İsim
Eren Öztürk
Mikrofonu da kullanıcaksan ve iki ayrı jak girişi varsa PC'nde çoklayıcı alman lazım evet. Ben arkadaşın attığı T110'u kullandım 1.5 yıl kadar hala sapasağlam çalışıyor, ses kalitesi de güzel, şu an Logitech g333 kullanıyorum 2. el sitelerinde 300-400 fiyatlarda Jetklik mağazası vs. satıyor bakabilirsin çok kaliteli bir kulaklık

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,427
Üyeler
140,191
Son üye
Mertceylan18
Top Bottom