Neler Yeni

KULAKİÇİ KULAKLIĞI ORTAK KULLANMA

Yasin Çınar

80+ Bronze
Arkadaşlar merhaba. Babamın kaliteli bir kulakiçi kulaklığı var fakat artık kullanmıyor. Masanın üzerinde aylarca duruyordu benimde kulaklığım bozulduğu için onu kullanmak istedim. Kulaklığın silikonunu 4-5kez kez sabunlu sudan geçirdim. Sonra asetonlu pamukla iyice sildim. Ayrıca kulaklığın ses veren kısmını da asetonlu pamukla sildim. Bence kulaklığı yeterince dezenfekte ettim kullanmalı mıyım?

Lothunia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Can Kaya
Arkadaşlar merhaba. Babamın kaliteli bir kulakiçi kulaklığı var fakat artık kullanmıyor. Masanın üzerinde aylarca duruyordu benimde kulaklığım bozulduğu için onu kullanmak istedim. Kulaklığın silikonunu 4-5kez kez sabunlu sudan geçirdim. Sonra asetonlu pamukla iyice sildim. Ayrıca kulaklığın ses veren kısmını da asetonlu pamukla sildim. Bence kulaklığı yeterince dezenfekte ettim kullanmalı mıyım?
Kardeşim o kadar işlem az olmuş üstüne kezzap atarsan işin görülür.İyi forumlar

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,232
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack

Ahmet Berat Ak

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
995
İsim
Ahmet Berat ak
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama,pc aksesuarları,fiyat performans ürünler

Logithx

80+ Bronze
Silikonları yıkamışsın asentonla silmene gerek yoktu sonuç olarak o kulaklığı kulanan baban asetonda kimyasal ona göre..

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Bir tane caps var da atarsam ban yerim.
(Babamın su içtiği bardaktan su içerken ben / 10 dk önce barda tanıştığım kızlayken ben)

Çok abartmışsınız hocam. Silikonları yıkamanız ve kulaklığın gövdesini de şöyle bir ıslak mendille silmeniz yeterliydi. Aseton aşındırıcı bir kimyasal, umarım kulaklığın filtrelerine veya kablo bağlantı noktalarına zarar vermemişsinizdir.

Yasin Çınar

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Silikonları yıkamışsın asentonla silmene gerek yoktu sonuç olarak o kulaklığı kulanan baban asetonda kimyasal ona göre..
Şimdi de merak ettiğim şu asetonla silmem kulağıma zarar verir mi çünkü tahriş edici bir madde

Yasin Çınar

80+ Bronze
Kız olsa iğrenmeden öpersiniz babanızın kulaklığını kullamaya iğreniyorsunuz ıslak medille sil..
Bende zaten bu kadar özenli temizlemezdim sınavlara 1 hafta kaldı ve internette araştırdığıma göre hastalık vs. bulaşabiliyormuş bende yine de ne olur ne olmaz temizleyeyim dedim.

Top Bottom