Neler Yeni

Kulakiçi kulaklık mikrofonundan çok az ses geliyor

drose

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Cenk Alver
Masaüstü bilgisayarımda Valorant oynarken kulakiçi kulaklık kullanıyordum ve mikrofonumda hiçbir problem yoktu. Kulaklığın jackını bilgisayardan hiç çıkarmıyordum. Birgün çıkardım ve tekrar takıp bilgisayarı açtığımda Valorant'ta sesim gelmiyordu. Fakat aslında geliyormuş fakat çok çok az geliyormuş sonradan farkettim. Sonra ses kaydedici,discord diğer mikrofon kullanan uygulamalara baktım hiçbir problem yoktu. Fakat aynı gün discordda birinin ekran paylaşımı veya yayınına girdiğimdede aynı problemin olduğunu farkettim.

Valorant'ta da , Discord'un gürültü engelleme ve yayınlarına girdiğimdede kulakiçi kulaklığımın mikrofonunu ağzımın dibine sokmadan mikrofondan hiçbir ses gelmiyor ve bu problem sadece 1 tane kulakiçi kulaklığımda olmadı 4 tane kulakiçi kulaklık değiştirdim ve hepsinde aynı problem oluyor.

Kısacası problemim bazı yerlerde mikrofonumu ağzıma kadar sokmadan mikrofondan sesim gitmiyor ve bu sadece kulakiçi kulaklıklarımda oluyor. Kulaküstü kulaklıklarda bir problem yok.Acaba jack girişlerinde mi bir problem var diye düşündüm ama ses kaydedici veya denetim masasında sesimi dinlediğimde hiçbir problem yok. Bu problemi önceden yaşamış birisi veya çözümünü bilen biri varsa çok sevinirim Valorant ve discord destek ile de iletişime geçtim fakat bana söyledikleri şey maalesef sorunu düzeltmedi.

Anakart: Msi X570-a Pro

Kulaklık: Sennheiser CX80S

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
994,108
Üyeler
157,196
Son üye
Syknes