Neler Yeni

Öneri kulaklık arıyorum

Pluton

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Enes Or
hem oyun oynayabileceğim hem de dışarıda istediğim gibi müzik dinleyebileceğim bir kulaklık arıyorum

The Magma Boss

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,463
İsim
Emir
Bütçeniz nedir?
Ayrıca wireless mı düşünüyorsunuz yoksa kablolu mu?

The Magma Boss

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,463
İsim
Emir
bütçe 300 TL, kablolu arıyorum
Bütçenizi biraz daha arttırma şansınız var mı?
Eğer var ise birkaç gün önce mediamarktta arctis 1 350 TL ye düşmüştü.
İndirim kovalayarak alabilirsiniz.
Dışarıda müzik dinlemek için de çok uygun, mikrofonu vs. çıkıyor güzel bir tasarıma sahip ayrıca.

Pluton

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Enes Or
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bütçenizi biraz daha arttırma şansınız var mı?
Eğer var ise birkaç gün önce mediamarktta arctis 1 350 TL ye düşmüştü.
İndirim kovalayarak alabilirsiniz.
Dışarıda müzik dinlemek için de çok uygun, mikrofonu vs. çıkıyor güzel bir tasarıma sahip ayrıca.
hmm arctis 1, Turkcell'de de taksitle satılıyordu. teşekkürler öneriniz için.

AK47

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
735
İsim
Yılmazhan Yıldız

Hala aktif kullanan biri olarak öneriyorum, ben şubat ayında indirimdeyken 230 TL'ye aldım ara ara indirime giriyor. Bu fiyata bluetooth'lu olması çok iyi ve jbl 500BT, jbl 460BT de kullanmış biri olarak diyebilirim ki fiyat olarak segmentindeki herkesi tokatlıyor. Özellikle basslar çok kaliteli. Kulaklığı ilk taktığımda şoke olmuştum gerçekten aşırı iyi bir kulaklık. Anker markası çok duyulmamış olabilir ama piyasaya girmek adına şuan kaliteli ürünler satıyor. Oyun da oynuyorum bilgisayarıma bluetooth ile bağlayıp bir sıkıntı çıkartmıyor hiç. Şarjını da şöyle söyleyeyim. Günde hiç kapatmadan 6-7 saat aktif kullanıyorum ve bu şekilde tam bir hafta rahat gidiyor. Kullanımı günde 3 saate falan düşürdüm bir ara full şarjda iki buçuk hafta kullandım.

ArdaM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,693
İsim
Arda Memiş
Instagram
@ardamemis_
Steam
https://steamcommunity.com/id/ArdaMemis/
Twitter
ardamemis_
Discord
Arda#0014
Dışarıda kullanır mısın bilmem ama rampage drop plus 350 lira her platformda kullanılıyor. Tasarımı ve boyutunu beğenirsem dışarıda da kullanılabilir.

Pluton

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Enes Or

Hala aktif kullanan biri olarak öneriyorum, ben şubat ayında indirimdeyken 230 TL'ye aldım ara ara indirime giriyor. Bu fiyata bluetooth'lu olması çok iyi ve jbl 500BT, jbl 460BT de kullanmış biri olarak diyebilirim ki fiyat olarak segmentindeki herkesi tokatlıyor. Özellikle basslar çok kaliteli. Kulaklığı ilk taktığımda şoke olmuştum gerçekten aşırı iyi bir kulaklık. Anker markası çok duyulmamış olabilir ama piyasaya girmek adına şuan kaliteli ürünler satıyor. Oyun da oynuyorum bilgisayarıma bluetooth ile bağlayıp bir sıkıntı çıkartmıyor hiç. Şarjını da şöyle söyleyeyim. Günde hiç kapatmadan 6-7 saat aktif kullanıyorum ve bu şekilde tam bir hafta rahat gidiyor. Kullanımı günde 3 saate falan düşürdüm bir ara full şarjda iki buçuk hafta kullandım.
kablolu kulaklık ilk tercihim, öneriniz için teşekkürler

Pluton

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Enes Or
Dışarıda kullanır mısın bilmem ama rampage drop plus 350 lira her platformda kullanılıyor. Tasarımı ve boyutunu beğenirsem dışarıda da kullanılabilir.
sizce de dışarıda kullanım için biraz absürt değil mi ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.itopya.com/Corsair-hs35-stereo-siyah-gaming-kulaklik/ hocam tam sizlik kulaklık hem dışarda hem evde kullabilirsiniz incelemeleride mevcut
mikrofonu çıkıyor mu ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,829
Üyeler
138,416
Son üye
erolmms
Top Bottom