Neler Yeni

Kulaklık önerisi logitech

Exanimu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
357
İsim
Comol Ogga
DT 990 Pro sahibi olan biri olarak oyun kulaklığı arayan birine bu modeli neden öneriyorsunuz anlamıyorum? Amfi olmadan bu kulaklığın 1/10 performansını alamazsınız, ben Sound BlasterX G6 ile beraber kullanıyorum müthiş, Anakartınız ne olursa olsun hayatta besleyemezsiniz + mikrofon olmaması da cabası.

Ayrıca G Pro x Wireless de kullanıyorum onun hakkında da sormak istediklerini sorabilirsin.

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,192
İsim
Songül
g pro x şimdi 1500 liraya düştü benim şansıma sanırım onu alıcam
çöq
Mesaj otomatik birleştirildi:

DT 990 Pro sahibi olan biri olarak oyun kulaklığı arayan birine bu modeli neden öneriyorsunuz anlamıyorum? Amfi olmadan bu kulaklığın 1/10 performansını alamazsınız, ben Sound BlasterX G6 ile beraber kullanıyorum müthiş, Anakartınız ne olursa olsun hayatta besleyemezsiniz + mikrofon olmaması da cabası.

Ayrıca G Pro x Wireless de kullanıyorum onun hakkında da sormak istediklerini sorabilirsin.
haklısın güçlü anakartlar bile besleyemiyor ama amfiyle birlikte çoğu espor kulaklığına taş çıkartır

Alican62

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Alican Ekin
arkadaşlar siparişi verdim ama 2 dk sonra sipariş iptal oldu parada gitti bundan sonra ne yapıcam bilen varmı?

Exanimu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
357
İsim
Comol Ogga
Hocam o 1500+280 Vergi olan kulaklığı almışsın sanırım, bir adet stokta var diyordu şuan sepete eklenmiyor, ama satıcının bir ilanı daha var aynı fiyata yenilenmiş olarak satıyor, bu size gönderilecek olan ürün de yenilenmiş bir ürün olabilir.

Alican62

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Alican Ekin
Hocam o 1500+280 Vergi olan kulaklığı almışsın sanırım, bir adet stokta var diyordu şuan sepete eklenmiyor, ama satıcının bir ilanı daha var aynı fiyata yenilenmiş olarak satıyor, bu size gönderilecek olan ürün de yenilenmiş bir ürün olabilir.
hocam parayı çektikten sonra sipariş iptal oldu parada çekilmiş nereye başvurmam lazım

Exanimu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
357
İsim
Comol Ogga
arkadaşlar siparişi verdim ama 2 dk sonra sipariş iptal oldu parada gitti bundan sonra ne yapıcam bilen varmı?
İptal olduysa kredi kartına muhtemelen en erken birkaç saat içinde en geç 1-2 gün içinde iade düşer, çünkü çok hızlı iade edildiği için provizyondan çıkmadan geri gelir fazla beklemezsin.

Alican62

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Alican Ekin
İptal olduysa kredi kartına muhtemelen en erken birkaç saat içinde en geç 1-2 gün içinde iade düşer, çünkü çok hızlı iade edildiği için provizyondan çıkmadan geri gelir fazla beklemezsin.
tamamdır o zaman ben para gelene kadar bekleyeyim o zaman sağolun

Exanimu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
357
İsim
Comol Ogga
tamamdır o zaman ben para gelene kadar bekleyeyim o zaman sağolun
Para iadesi ile alakalı da e-posta gelir sana, olmadı canlı destek ile görüş detaylı bilgi verirler.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,454
Üyeler
140,202
Son üye
Riax
Top Bottom