Neler Yeni

Kulaklık seçmeme yardım eder misin ?

rexiast

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Emre Tekin
Merhaba dostlar , hafif ve ses mikrofon kalitesi iyi bir kulaklık arıyorum , bulduğum bazı ürünler şunlar

Corsair Hs50
Logitech g332
Corsair hs35
hyperx cloud stinger core for pc
şuanlık bulduklarım bunlar siz bunlardan hangisini seçerdiniz, hangisi aradıklarıma uygun açıkçası tam olarak karar veremedim veyahut sizin bir öneriniz var mı ? Bütçem 300-400 arası 400 üstüde olabilir ama 500e çok yaklaşmazsa sevinirim

TamerKs

80+ Silver
Merhaba dostlar , hafif ve ses mikrofon kalitesi iyi bir kulaklık arıyorum , bulduğum bazı ürünler şunlar

Corsair Hs50
Logitech g332
Corsair hs35
şuanlık bulduklarım bunlar siz bunlardan hangisini seçerdiniz, hangisi aradıklarıma uygun açıkçası tam olarak karar veremedim veyahut sizin bir öneriniz var mı ? Bütçem 300-400 arası 400 üstüde olabilir ama 500e çok yaklaşmazsa sevinirim
Logitech g332 kullanıyordum hiç sorun yaşamadım ses ve konfor açısından ama önerdiğim zaman linç yiyorum bu nedenle Corsair Hs50 diyorum.

Syriux

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Ahmet Cebeci

Corsair Hs50
Logitech g332
Corsair hs35
bence corsair veya cloud stinger al

Top Bottom