Neler Yeni

Kulaklık tavsiyesi ( Oyuncu Kulaklığı )

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
İbrahim Kahriman
İlgilendiği Kategoriler
Oyun / Donanım-Yazılım / İnceleme / İndirimler
Instagram
kahrimanibrahim
Bütçe
800
Ses kalitesi iyi , Kablolu/kablosuz farketmeksizin oyuncu kulaklıkları tavsiye etmenizi rica ediıyorum.

Lütfen ; Almak istediklerinizi veya bir başkasında gördüğünüz ya da 2 3 saat gibi kısa bir süre tecrübe ettiklerinizi söylemeyin.

Bütçe ortalama 800'e kadar olursa sevinirim.

Hurly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Kerem Yıldız
Blackshark v2 x var 4 ay kadar oldu heralde gayet memnunum. Mikrofonu gayet iyi sürekli kullanıyorum nerdeyse. Ses kalitesi ve şiddeti de gayet yerinde. Pek beceremesem de FPS oyunlarini, ses kasma şeyi de iyi. 3.5mm jak girişli kablosu 1m + 1m uzatma çıkıyo içinden. Uzun süreli kullanıyorum ama yormuyo benim için ergonomisi de gayet yerinde. 500 TL'ye almıştım şuan senin bütçenin üstünde değilse tavsiye ederim.

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,192
İsim
Songül
Blackshark v2 x var 4 ay kadar oldu heralde gayet memnunum. Mikrofonu gayet iyi sürekli kullanıyorum nerdeyse. Ses kalitesi ve şiddeti de gayet yerinde. Pek beceremesem de FPS oyunlarini, ses kasma şeyi de iyi. 3.5mm jak girişli kablosu 1m + 1m uzatma çıkıyo içinden. Uzun süreli kullanıyorum ama yormuyo benim için ergonomisi de gayet yerinde. 500 TL'ye almıştım şuan senin bütçenin üstünde değilse tavsiye ederim.
blackshark v2'nin kablosu o kadar uzun değil razer işte
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ses kalitesi iyi , Kablolu/kablosuz farketmeksizin oyuncu kulaklıkları tavsiye etmenizi rica ediıyorum.

Lütfen ; Almak istediklerinizi veya bir başkasında gördüğünüz ya da 2 3 saat gibi kısa bir süre tecrübe ettiklerinizi söylemeyin.

Bütçe ortalama 800'e kadar olursa sevinirim.
mikrofon önemli değilse drop plus önemliyse blackshark

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,447
Üyeler
140,201
Son üye
braveclub
Top Bottom