Neler Yeni

Kulaklıktan kendi sesimi duyuyom

Efesevgili

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
479
İsim
Efe sevfili
1 Aydır evde yokum ve pc mi eve gelen kuzenlerim kullanmış benden habersiz şaka gibi gözüm gibi baktığım pcnin içinden geçmişler şimdi kulaklıktan kendi sesimi duyuyorum napmam lazım video falan açınca hem kendi sesimi hemde videonun sesini duyuorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

1 Aydır evde yokum ve PC mi eve gelen kuzenlerim kullanmış benden habersiz şaka gibi gözüm gibi baktığım pcnin içinden geçmişler şimdi kulaklıktan kendi sesimi duyuyorum napmam lazım video falan açınca hem kendi sesimi hemde videonun sesini duyuorum
Not mikrofon kullanan uygulamalar diye bi yer var windows hizmetleri için ana bilgisayar işllemi diye bi şey var şu anda kullanılıyor yazıyo (Rundll32) falan yazıyo

Restorgen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,038
İsim
Yusuf
hocam üzüldüm valla.

Fatieh

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,244
İsim
Fatih
1 Aydır evde yokum ve PC mi eve gelen kuzenlerim kullanmış benden habersiz şaka gibi gözüm gibi baktığım pcnin içinden geçmişler şimdi kulaklıktan kendi sesimi duyuyorum napmam lazım video falan açınca hem kendi sesimi hemde videonun sesini duyuorum

Not mikrofon kullanan uygulamalar diye bi yer var windows hizmetleri için ana bilgisayar işllemi diye bi şey var şu anda kullanılıyor yazıyo (Rundll32) falan yazıyo
Sağ alttaki ses simgesine sağ tıklayıp ses efektine girin. Orda kayıt bölümündeki mikrofonunuza sağ tıklayıp özellikler diyin ordaki menülerin birinde aygıt sesini dinle gibi bir seçenek olacaktır onu kapatıp uygula diyip çıkın

İbrahim Özel

80+ Silver
En İyi Cevap
13
Denetim masasından ses kısmına gel. Ses ayarlarında mikrofonu dinle gibi bir ayar olacak onu kapat.

Fatieh

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,244
İsim
Fatih
Masaüstü sesinin size gelmesinin sebebini bilemiyorum. 3.5 mm jack ile bağladıysanız masaüstü sesi mikrofona mikrofon sesi de sizde açık olduğu için masaüstü sesi size 2 kere geliyor olabilir

3.5 mm ile bağlandığında masaüstü sesinin mikrofona yansıması gibi saçma bir olay var

Vulks

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Akraba terörü

Efesevgili

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
479
İsim
Efe sevfili
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben odamı kitliyorum girmesinler diye. Abi oyun var mı diyorlar. Oyunu bir yerlerine sokacam en sonunda ama naparsın çocuk sonuçta
Mal mal bilmedği sitelerden mc indirmeye çalışmış şaka gibi ben pcye virüs girmesin diye 1 tane program indirmiyom internetten bebe ne var ne yok indirmiş şaka gibi

Fatieh

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,244
İsim
Fatih
Mal mal bilmedği sitelerden mc indirmeye çalışmış şaka gibi ben pcye virüs girmesin diye 1 tane program indirmiyom internetten bebe ne var ne yok indirmiş şaka gibi
Bilgisayara şifre koymak farz oldu

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,803
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
Ben de 1 ay evden uzaktaydım kardeşim arkadaşlarıyla birlikte yapmadığını bırakmamış sisteme.
Az önce format attım ben sana da tavsiye ederim.

Fatieh

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,244
İsim
Fatih
İyi bari gta 5 indirmeye çalışmamış :D

Bide indirdikleri şeyin torrent olmama imkanı yok torrent programını kurarkan yanında avast antivirüs mü dersin çakma chrome mu dersin saçma saçma programları da beraber kuruyorlar.

Top Bottom