Neler Yeni

Öneri Kullandığınız Gaming Masanız Nasıl?

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,645
İsim
Burak Karadağ
Dostlar odanızda kullandığınız masanız hangisi? Fotoğraf atarsanız da çok iyi olur. Ben masa arıyorum genişliği 150-160 cm civarı (kasayı masanın üzerine sağ kenara koyacağım) kesinlikle sallanmaması gerek oyunda flick atarken bi anda mouseu hareket ettirirken hafif sallantı dahi olmaması gerek. Sizlerin tavsiyelerini bekliyorum bütçe maks 5.000 ₺ dir.
ODANIZIN FOTOĞRAFINI DA ATARSANIZ ÇOK SEVİNİRİM, TEŞEKKÜRLER 🥰

xTURANN

80+ Silver
1710005091631.png

Şunu kullanıyorum. A101'den Full Siyah olanını 999 TL'ye aldım.2 - 3 haftada gelmişti. Hatırlamıyorum. Tam ama uzun sürüyo üretimi yollaması falan.
Masa çok sallanıyo. Bende matkap yok diye tam kuramadım ama yine de fark etmez. Sallanıyor. Üzerinde max 3 - 4 KG Malzeme var, eğik duruyo şuan. Vidaları sıkmam lazım.

Neyse ;
Böyle şeyler alacağına bütçene göre masa yaptır çok daha iyi olur.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Fotoğraf atmak isterdim ama toparlamaya üşendim :D Benim masanın üstünü IKEA'dan huş ağacı almıştım. Ölçüleri: 60x140. Ayaklarını da IKEA'dan aldım ama kalitesizdi. 4 tane yüksekliği ayarlanabilir ayak aldım. Masa sallanıyor ama. Sana önerim bu iskeletlerden alıp masa tablası alman olur. Benim biraz param olduğunda bu masa iskeletlerinden almak isterim. Bir de IKEA'ya kesin bakın. Çok hoş ürünleri var.

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,141
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Gaming masam yok sandık var üstüne oyuklar açtım ve vida için vs. Yerler koydum 😁 o değil içinde çeyiz var 😂

Ekler

• images (3).jpeg
    images (3).jpeg
    10.5 KB · Hit: 283
Dahası  
Reaksiyon skoru
164
İsim
Kutlu
Dostlar odanızda kullandığınız masanız hangisi? Fotoğraf atarsanız da çok iyi olur. Ben masa arıyorum genişliği 150-160 cm civarı (kasayı masanın üzerine sağ kenara koyacağım) kesinlikle sallanmaması gerek oyunda flick atarken bi anda mouseu hareket ettirirken hafif sallantı dahi olmaması gerek. Sizlerin tavsiyelerini bekliyorum bütçe maks 5.000 ₺ dir.
Ahşap uzun masa kullanıyorum sade her zaman en iyisi (ayaklarının sağlam olması önemli)

Gif Man

80+ Gold
F/P Arıyorsan .

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,645
İsim
Burak Karadağ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ahşap uzun masa kullanıyorum sade her zaman en iyisi (ayaklarının sağlam olması önemli)
Simsiyah mat yüzeyli sade masa severim,
Mesaj otomatik birleştirildi:

F/P Arıyorsan .

Bu sallanır mı? Çünkü arkasında destek profil yok

Ilar

80+ Bronze
Online oyunlar oynamıyorum. Hikayeli oyunlar oynuyorum. Ani hareketlerde ufak bir sallantı oluyor. Ceramical çalışma masası diye geçiyor,1 senedir kullanıyorum gayet sade ve işimi görüyor
174.jpg

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Ceramical 120*60. Memnunum.

Top Bottom