Neler Yeni

Kurallar için iki öneri

wpa_supplicant

80+ Silver
En İyi Cevap
22
1- Caps Lock ve Renkli Yazı

Tamamı büyük harflerle ve/veya tamamı renkli yazılmış yorumlar, konular, konu başlıkları yasaklanmalı.

2- Onay sistemi

Konular açılmadan önce onaylanmalı. Bütün kategorilerde onay yapılmasa bile konu dışı kategorisinde onay sistemi getirilmeli.

Bunlar dışında kurallarda herhangi bir eksiklik görmüyorum. Okuduğunuz için teşekkür ederim.

Mr. Edri

80+ Platinum
En İyi Cevap
26
Dahası  
Reaksiyon skoru
23,310
İsim
.

Tamamı büyük harflerle ve/veya yazılmış yorumlar, konular, konu başlıkları yasaklanmalı.

2- Onay sistemi

Konular açılmadan önce onaylanmalı. Bütün kategorilerde onay yapılmasa bile konu dışı kategorisinde onay sistemi getirilmeli.

Bunlar dışında kurallarda herhangi bir eksiklik görmüyorum. Okuduğunuz için teşekkür ederim.
Fazlaca mod alınırsa dediğiniz yapılabilir ama bu kadarcık mod ile onay sistemi zor.

En İyi Cevap
3

Tamamı büyük harflerle ve/veya tamamı renkli yazılmış yorumlar, konular, konu başlıkları yasaklanmalı.

2- Onay sistemi

Onay çok zor. TP'de 10-15 mod var çok rahat. Bir konu rahat 10-15 dakika içinde onaylanıyor. Çok mod olsa da, modlara binen yük aşırı arttığından yetişemiyorlar.

Canxkarax

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,260
İsim
Can
Onay sistemi bence olmamalı çünkü 7/24 aktif mod yok onay sistemi olursa acele işi olan adam baya bekliycek arada bir trol geliyor onu da idare edelim yapacak bir şey yok.

wpa_supplicant

80+ Silver
En İyi Cevap
22

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,782