Neler Yeni

Kuruluşunuz tarafından yönetiliyor sorunu ! [Sorun Çözüldü]

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,216
İsim
Sarp Yılmaz
Merhaba dostlarım dünden beri bilgisayarım google chromda oluşan bir sorun beni nerdeyse delirtmek üzere kuruluşunuz tarafından yönetiliyor sorunu var google chromumda ve malwarebytes denedim olmadı regedit üzerinden google chrome silmeye çalıştım ama silmiyor hiçbir şekilde kurtulamıyorum bu sorundan. çözümü bilen arkadaşlar varsa yardımcı olursa sevinirim şimdiden teşekkur ederim :)

22a53d3c0795a68.png

Çakıcı

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
682
İsim
tercan
Merhaba dostlarım dünden beri bilgisayarım google chromda oluşan bir sorun beni nerdeyse delirtmek üzere kuruluşunuz tarafından yönetiliyor sorunu var google chromumda ve malwarebytes denedim olmadı regedit üzerinden google chrome silmeye çalıştım ama silmiyor hiçbir şekilde kurtulamıyorum bu sorundan. çözümü bilen arkadaşlar varsa yardımcı olursa sevinirim şimdiden teşekkur ederim :)

Alıntıyı görüntüle
Malwarebytes ile rootkit taraması da yaptınız mı?

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,216
İsim
Sarp Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Çakıcı

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
682
İsim
tercan
evet
Mesaj otomatik birleştirildi:

burdaki şeyleri yaptım sadece kayıt defterinin ki yapamıyorum çünkü silinmiyor hatası veriyor
Abim sana samimi olarak bir şey söyleyeyim. Chrome kullanma! Opera kullan.
Biliyorum Chrome'a alışmışsındır, Operayı istediğin gibi özelleştirebilirsin,daha az kaynak tüketir, kendi reklam engelleyicisi var, kendi VPN si var...

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,216
İsim
Sarp Yılmaz
Abim sana samimi olarak bir şey söyleyeyim. Chrome kullanma! Opera kullan.
Biliyorum Chrome'a alışmışsındır, Operayı istediğin gibi özelleştirebilirsin,daha az kaynak tüketir, kendi reklam engelleyicisi var, kendi VPN si var...
yani evet galiba bu sorunu çözemezsem öyle olacak fakat uğraşasım yok bütün bilgileri tek tek operaya geçirmek için. çözüm bulamazsam öyle yapacağım ki zaten yüklü opera kullanıyorum fakat çok değil.

Çakıcı

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
682
İsim
tercan
yani evet galiba bu sorunu çözemezsem öyle olacak fakat uğraşasım yok bütün bilgileri tek tek operaya geçirmek için. çözüm bulamazsam öyle yapacağım ki zaten yüklü opera kullanıyorum fakat çok değil.
Opera da ayarlardan bahsettiğiniz bilgileri ''varsayılan tarayıcıdan al'' fonksiyonu var uğraşmana gerek yok :)

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,216
İsim
Sarp Yılmaz
Opera da ayarlardan bahsettiğiniz bilgileri ''varsayılan tarayıcıdan al'' fonksiyonu var uğraşmana gerek yok :)
yani şuanda sorunu çözdüm gibi bir şey yaptım ve yeniden başlattım şuanda yok oldu o yazı gitti.

umarım geri gelmez ama operaya geçme zamanı geldi galiba.

bir sorum var kaynak çok kullanıyor dedin Google bunu biraz açar mısın kaynaktan kasıt sistem gereksinimi mi yoksa bizim bilgilerimiz mi ? ve ayrıca sence opera mı daha güvenli chrome mu?

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
çözüm burada dostum.
Bu video'da o adamın dediği .bat dosyasında kendi sitesi ve youtube sayfasını açacak komut var o sadece 1 kere mi yoksa her zaman mı açılcak?
Her bilgisayarı açtığımızda yani..

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,216
İsim
Sarp Yılmaz
Bu video'da o adamın dediği .bat dosyasında kendi sitesi ve youtube sayfasını açacak komut var o sadece 1 kere mi yoksa her zaman mı açılcak?
Her bilgisayarı açtığımızda yani..
bende açılmadı o.

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,216
İsim
Sarp Yılmaz
Videoda ki adamda açıldı.
yani ben sorunu öyle çözemediğim için başka türlü çözdüm dostum eğer bu sorun sende de varsa benim yaptığım yöntemi deneyebilirsin.

Videoda ki adamda açıldı.
Bu klasörlerin içindekileri silin(Gizli klasörleri açın):
Windows\System32\GroupPolicy
Windows\System32\GroupPolicyUsers
Windows\SysWOW64\GroupPolicy
Windows\SysWOW64\GroupPolicyUsers

bu adımları uyguladım ve sorun çözüldü arkadaşlar...

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,723
Üyeler
157,275
Son üye
one123
Top Bottom