Neler Yeni

Kuryelik İçin Motor önerisi

ThEagles

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
325
İsim
Berk
Bütçe
110000
Kurye olarak işe başlayacağım yakın zamanda. Scooter önerilerinize açığım.

ThEagles

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
325
İsim
Berk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

BabaVoss7

80+ Silver
activa alabilirsen al en güzel ve garanti motor. 1l benzin 60km civarı.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,996
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Pcx veya nmax serisi nasıldır?
Bakımı daha fazla olur ayrıca activa kadar yakıt cimrisi değiller Dioda rahatsız ediyor adamı activa bu konuda en iyisi diyebilirim o yüzden (bütçe bazında bakarsak)

ThEagles

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
325
İsim
Berk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
activa alabilirsen al en güzel ve garanti motor. 1l benzin 60km civarı.
Activanın tasarımı hoşuma gitmedi. Kuryeliği süreli yapacağım ve kuryelik sonrası normal de kullanmayı düşünüyorum. Pcx üzer mi?
Bakımı daha fazla olur ayrıca activa kadar yakıt cimrisi değiller Dioda rahatsız ediyor adamı activa bu konuda en iyisi diyebilirim o yüzden (bütçe bazında bakarsak)
Sıfır almam şart değil. 2.el de alabilirim. Pcx üzer mi?

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,996
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Activanın tasarımı hoşuma gitmedi. Kuryeliği süreli yapacağım ve kuryelik sonrası normal de kullanmayı düşünüyorum. Pcx üzer mi?

Sıfır almam şart değil. 2.el de alabilirim. Pcx üzer mi?
Normal kullanıcaksanız eğer sonrasında pcx iyidir ama dediğim gibi activa kadar az yakmaz nmax te bakabilirsiniz pcx'e alternatif olaraktan

hcpamukcu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
hakan pamukçu
Pcx al kafan rahat olsun şüphen olmasın üzmez seni ( moto kiralama yapıyorum) rahat ol

ThEagles

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
325
İsim
Berk
pcx 10 numara motor.
Kullandınız mı yoksa deneyim vs var mı?
Normal kullanıcaksanız eğer sonrasında pcx iyidir ama dediğim gibi activa kadar az yakmaz nmax te bakabilirsiniz pcx'e alternatif olaraktan
Nmax konusunda, hondanın parçaları daha kolay bulunabildiği ve piyasasının daha iyi olduğu söylediler. Doğru mu?
Pcx al kafan rahat olsun şüphen olmasın üzmez seni ( moto kiralama yapıyorum) rahat ol
Kronik bir sorunu var mı, uzun yıllar
kullanmayı düşünüyorum.
senin gibi düşünüp active 125 aldım nakitte kampanya var. 94 bin. su an en fiyat performans motor.3. günüm memnunum
Herkes öneriyor aslında ama ben normal gündelikte kullanacağım. 2 kişi de bineceğiz o yüzden tercih etmem gibi duruyor ama değerli bilgini paylaştığın için teşekkür ederim

hcpamukcu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
hakan pamukçu
Motorun bakımlarını ihmal etmezsen hiç bir sorun yaşamazsın diyorum ya gönül rahatlığıyla bineceğin rahat kullanışlı bir motosiklet.Hız bekleme max 100-110 km ile gidersin ama istanbuldan vana git rahat gidersin tam senlik motor

Vesselam

80+ Bronze
Hocam belirttiğimiz bütçede pcx çıkmaz. En son doğu-batı Honda tırla pcx getirmiş liste fiyatından satıyordu. Alabiliyorsanız pcx tercih edin derim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,414
Üyeler
156,326
Son üye
demeter
Top Bottom