Neler Yeni

Yardım Kusurlu gelen monitörün iadesi

Bimmerx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Sh900
Geçenlerde konusunu açmıştım sizin tavsiyeniz üzerine Samsung odyssey G4 aldım ama kusurlu geldi. Bunun üzerine monitörü servise götürdüm ve para iadesi raporuna kanaat getirdiler.
Sorum şu aynı monitörü tekrar alayım mı yoksa farklı monitörlere mi bakayım
Bütçem 6.500₺
Aradığım özellik 240hz olması
Sistemim 12600k 3070ti 16 gb rem
Oynadığım oyunlar rust asetto corsa cs go cod mw2

habbassaka

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,203
İsim
Berk
Geçenlerde konusunu açmıştım sizin tavsiyeniz üzerine Samsung odyssey G4 aldım ama kusurlu geldi. Bunun üzerine monitörü servise götürdüm ve para iadesi raporuna kanaat getirdiler.
Sorum şu aynı monitörü tekrar alayım mı yoksa farklı monitörlere mi bakayım
Bütçem 6.500₺
Aradığım özellik 240hz olması
Sistemim 12600k 3070ti 16 gb rem
Oynadığım oyunlar rust asetto corsa cs go cod mw2
monitörü beğenerek aldıysan ve hala aklın ondaysa tekrar satın alabilirsin benim de başıma aynı durum gelmişti iade etmeden yenisini sipariş verip ilk gelen kusurlu ürünü(ölü piksel) beğenmediğimi söyleyerek iade etmiştim bir problem olmamıştı hiç servisle falanla da uğraşmadım 20gün bir de onu bekleyemem full para veriyorsun bir de zamanını çalıyorlar... neyse

Bimmerx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Sh900
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
monitörü beğenerek aldıysan ve hala aklın ondaysa tekrar satın alabilirsin benim de başıma aynı durum gelmişti iade etmeden yenisini sipariş verip ilk gelen kusurlu ürünü(ölü piksel) beğenmediğimi söyleyerek iade etmiştim bir problem olmamıştı hiç servisle falanla da uğraşmadım 20gün bir de onu bekleyemem full para veriyorsun bir de zamanını çalıyorlar... neyse
Servis bulunduğum şehirde vardı ora götürdüm iki günde sonuç çıktı ama benim ekranda hata var ölü piksel değil.

habbassaka

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,203
İsim
Berk
Servis bulunduğum şehirde vardı ora götürdüm iki günde sonuç çıktı ama benim ekranda hata var ölü piksel değil.
anladım sizin ki belli bir problemmiş zaten benim yaptığım türlü deneseydiniz muhtemelen problem çıkardı iyi olmuş ben çok sinirlenmiştim ondan böyle bir çözüm bulmuştum kendimce doğru yanlış artık takdir sizin. beğendiyseniz tekrar satın alın, umarım tekrar bir problem yaşamazsınız.. kötü bir süreç çünkü.. başka bir marka model de alsanız problem yaşamayacağınızın garantisi yok bu ürünlerde, biraz şans işi

Bimmerx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Sh900
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
anladım sizin ki belli bir problemmiş zaten benim yaptığım türlü deneseydiniz muhtemelen problem çıkardı iyi olmuş ben çok sinirlenmiştim ondan böyle bir çözüm bulmuştum kendimce doğru yanlış artık takdir sizin. tekrar satın alın isterseniz beğendiyseniz umarım tekrar bir problem yaşamazsınız
Bu fiyat bandında fazla monitör göremedim zaten en yakın monster a27 v1.2 var o nasıldır sizce

habbassaka

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,203
İsim
Berk
Bu fiyat bandında fazla monitör göremedim zaten en yakın monster a27 v1.2 var o nasıldır sizce
monster hakkında bilgim yok pek tercih ettiğim bir marka da değil kendisi

Top Bottom