Neler Yeni

Kutudan eve İnternet çekme

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Hakan
Merhaba Arkadaşlar yeni evlendim kendi evime internet bağlatıcam Türknet düşünüyorum bina bize ait internet kutusu var fakat evlere kablo gelmiyor galiba onu nasıl çektirticem kimi aramam lazım

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Başvurduğun sağlayıcı ilgilenecektir. Türknet düşünüyorsan ekip gönderirler. Bende de Türknet varken aynı durum olmuştu kablo ücreti almışlardı. Türkneti bağlayan bir durum olmadığı için.

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Hakan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Başvurduğun sağlayıcı ilgilenecektir. Türknet düşünüyorsan ekip gönderirler. Bende de Türknet varken aynı durum olmuştu kablo ücreti almışlardı. Türkneti bağlayan bir durum olmadığı için.
Anladım teşekkürler türknet nasıl iyi mi? 85 mbps alıcakmışım sordurduğumda

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Anladım teşekkürler türknet nasıl iyi mi? 85 mbps alıcakmışım sordurduğumda
Ben öğrenci evinde kullanıyordum. Birkaç yıl oluyor o zaman bizim için iyiydi. Şu an nasıl bilemiyorum. Şimdi milleni kullanıyorum ondan da memnunum. Milleninin müşteri hizmetleri daha ulaşılabilir. Rica ederim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Hakan
Ben öğrenci evinde kullanıyordum. Birkaç yıl oluyor o zaman bizim için iyiydi. Şu an nasıl bilemiyorum. Şimdi milleni kullanıyorum ondan da memnunum. Milleninin müşteri hizmetleri daha ulaşılabilir. Rica ederim.
Teşekkürler kardeşim hayırlı günler

Kadir_1987

80+ Silver
Merhaba Arkadaşlar yeni evlendim kendi evime internet bağlatıcam Türknet düşünüyorum bina bize ait internet kutusu var fakat evlere kablo gelmiyor galiba onu nasıl çektirticem kimi aramam lazım
Dış hattan bina hattına kadar kurum.
Bina dan ev içi hattı kullanıcı sorumluluğundadır.
Kablo ve işçilik alacaklardır.
Yani bizim müşterimiz olacaksınız o yüzden tüm işlemler bedava falan diye beklentide olmayın.
Şimdiden hayırlı olsun ;)

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Hakan
Dış hattan bina hattına kadar kurum.
Bina dan ev içi hattı kullanıcı sorumluluğundadır.
Kablo ve işçilik alacaklardır.
Yani bizim müşterimiz olacaksınız o yüzden tüm işlemler bedava falan diye beklentide olmayın.
Şimdiden hayırlı olsun ;)
Yok zaten bedava diye değil yapsınlarda yapıyorlarsa

Top Bottom