Neler Yeni

KZ EDX PRO vs KZ EDX

GubBy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Burhan Keskin
Bütçe
200
Arkadaşlar müzik dinlemek ve günlük kullanım için kulak içi kulaklık arayışı içerisindeyim ve tam KZ EDX üzerinde karar kılmışken +50 TL bir ücretler KZ EDX PRO'yu gördüm. Sizce 50 TL daha verip EDX PRO'yu almalı mıyım ? Sizden ricam bu konuda bilgisi olan arkadaşların yardımcı olmasıdır.
Birde bu ürünleri Aliexpress'ten alacağım, ürünlerin garanti süreleri 2 yıl mıdır ve herhangi bir arıza durumunda garanti süresi nasıl işliyor? Bu konularda da yardımcı olursanız sevinirim.

Ekler

• edx pro.png
    edx pro.png
    417.5 KB · Hit: 160
  • edx.png
    edx.png
    383 KB · Hit: 165

Mithril

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
748
İsim
Muhammet Kürkçü
Ses konusunda çok bir fark olacağını sanmıyorum sanırım sadece tasarım olarak fark var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada yeni kullanıcı indirimi ile vergiler ile beraber 90 TL'ye geliyor diye biliyorum bir bak istersen

Garanti işi yalan knk o işi unut.

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Arkadaşlar müzik dinlemek ve günlük kullanım için kulak içi kulaklık arayışı içerisindeyim ve tam KZ EDX üzerinde karar kılmışken +50 TL bir ücretler KZ EDX PRO'yu gördüm. Sizce 50 TL daha verip EDX PRO'yu almalı mıyım ? Sizden ricam bu konuda bilgisi olan arkadaşların yardımcı olmasıdır.
Birde bu ürünleri Aliexpress'ten alacağım, ürünlerin garanti süreleri 2 yıl mıdır ve herhangi bir arıza durumunda garanti süresi nasıl işliyor? Bu konularda da yardımcı olursanız sevinirim.
Çok büyük farklılıklar yok. EDX Pro'nun tuning'i (tonlaması) biraz daha doğru yapılmış. Tizleri EDX'teki kadar kulağa batan tarzda değil. Bence 50 TL farka değer.

Global garanti 2 yıl değil 1 yıl oluyor diye biliyorum. Arıza durumunda satıcıya dispute açıyorsunuz, bazen arızaya yönelik kanıt istiyorlar da sesle alakalı kanıtı nasıl göndereceksiniz bilmiyorum. İkna olunca genelde para iadesi yapıyorlar. Buradan kargoya ver Çin'e gönder olmuyor benim bildiğim.

Mithril

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
748
İsim
Muhammet Kürkçü
Çok büyük farklılıklar yok. EDX Pro'nun tuning'i (tonlaması) biraz daha doğru yapılmış. Tizleri EDX'teki kadar kulağa batan tarzda değil. Bence 50 TL farka değer.

Global garanti 2 yıl değil 1 yıl oluyor diye biliyorum. Arıza durumunda satıcıya dispute açıyorsunuz, bazen arızaya yönelik kanıt istiyorlar da sesle alakalı kanıtı nasıl göndereceksiniz bilmiyorum. İkna olunca genelde para iadesi yapıyorlar. Buradan kargoya ver Çin'e gönder olmuyor benim bildiğim.
Hocam siz bu işlerde bayağı bilgili gibisiniz bende kz eds aldım acaba ton olarak arada nasıl farklılıklar var bu 3 kulaklık arasında.

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Hocam siz bu işlerde bayağı bilgili gibisiniz bende kz eds aldım acaba ton olarak arada nasıl farklılıklar var bu 3 kulaklık arasında.
EDS yeni bir model hocam hiçbir fikrim yok tonlaması hakkında. Standart tek dinamik sürücülüymüş, öyle aralarında büyük uçurumlar olmaz. KZ'nin başı bu aralar multi-driver'lı ürünleriyle belada zaten, tek DD almakla iyi etmişsiniz.

Mithril

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
748
İsim
Muhammet Kürkçü
EDS yeni bir model hocam hiçbir fikrim yok tonlaması hakkında. Standart tek dinamik sürücülüymüş, öyle aralarında büyük uçurumlar olmaz. KZ'nin başı bu aralar multi-driver'lı ürünleriyle belada zaten, tek DD almakla iyi etmişsiniz.
Kz bence hala bu armatür işini beceremiyor. Tizlerinden korktuğum için zsn pro almadım.

Geç cevap verdiğim için kusura bakmayın.

Ben alalı bayağı oldu ama aliexpress in kargosu sağolsun 50 gündür kargo bekliyorum deneyemedim birtürlü. Kargo red mi yemiş ne öyle bir şey olmuş.

Dragon_06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Halil

Hocam merhaba kz markasının kulaklıkları hakkında bilgilisiniz galiba 300 TL bütçe ile hangi modeli almamı tavsiye edersiniz

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10

Dragon_06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Halil
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç