Neler Yeni

Kz Edx Pro vs Qkz VK4 vs Qkz AK6 Pro

zsyredia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Bulut Aydın
Merhabalar, başlıkta da belirttiğim gibi
Kz Edx Pro/Qkz AK6 Pro/Qkz VK4 kulaklıklardan birini almayı düşünüyorum.
Yalnızca müzik dinlemek için kullanacağım. Hangisini önerirsiniz ya da sizin bu fiyatlarda önerdiğiniz kulaklıklar var mı?
@Evil Belief yardımcı olursanız minnettar olurum

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Bunların arasında bence en mantıklısı EDX Pro.

QKZ VK4'ü revize ettiler, güncel VK4'ler pek iyi değil. Eskisini 2. elden bulabilirseniz belki ama çok nadir denk gelir.

zsyredia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Bulut Aydın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bunların arasında bence en mantıklısı EDX Pro.

QKZ VK4'ü revize ettiler, güncel VK4'ler pek iyi değil. Eskisini 2. elden bulabilirseniz belki ama çok nadir denk gelir.
AK 6Pro ile arasındaki fark nasıldır ve de sizin bunlar dışında öneriniz var mıdır yoksa bu bütçeye en iyisi Edx Pro mu diyorsunuz 🙂

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
AK 6Pro ile arasındaki fark nasıldır ve de sizin bunlar dışında öneriniz var mıdır yoksa bu bütçeye en iyisi Edx Pro mu diyorsunuz 🙂
Kendim AK6 Pro'yu dinlemedim, frekans cevap eğrisi bulabilsem oradan çıkarım yapacaktım internette yok. İngilizceniz iyiyse "Zpolt" adlı Youtuber hem EDX Pro'yu hem AK6 Pro'yu incelemişti diye hatırlıyorum, oradan çıkarıma gidebilirsiniz.

Bunlar dışında 20 dolar bandında çok güzel ürünler çıktı ve çıkmaya devam edecek bu aralar ama malum $ ile çarpınca EDX Pro'yu çok aşıyor. O açıdan EDX Pro yabancıların deyimiyle sweet spot'ta kalmış gibi şu an.

20$ bandındaki ürünleri merak ederseniz yazayım yine de:
Moondrop Chu
KZ ESX
Salnotes Zero

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,201
Üyeler
156,450
Son üye