Neler Yeni

L Beden T-Shirt giyiyorum Oversize T-shirt için beden önerisi

Goxaria

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Murat Yılmaz
Merhabalar,
Normalde L Beden t-shirt giyiyorum. Çok çok az bol gelme durumu var ama sorun değil.

Oversize modellere bakıyordum çok hoşlar ancak bunda L seçersem çuval giymiş gibi mi olurum? Herkes kendi bedenin neyse öyle al onların kesimi beden olarak normal sadece kollardan uzun vs. diyor ancak pek inanamıyorum... Gidip deneme şansım yok şu an internetten sipariş vereceğim...

Fatih24

80+ Bronze
M seç kesinlikle. ben xl giyiyordum L aldım tam oldu.
üründen ürüne değişkenlik gösterebilir tabii.
ürün linkini atabilir misin?

Goxaria

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Murat Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
M seç kesinlikle. ben xl giyiyordum L aldım tam oldu.
üründen ürüne değişkenlik gösterebilir tabii.
ürün linkini atabilir misin?
Tabii hocam atayım şu ürünlere baktım

Bir tane de ucuz yollu var ancak kumaşının çok çok ince olduğunu tahmin ediyorum onu da şöyle bırakayım

Bu arada tam olması değil bir tık bol olabilir ama çuval da olmasın oversize bolluğu işte anladınız siz yani M diyorsunuz?

cicibebe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,780
İsim
Enes Tutar
Bunlardan alırsan M olur. Bazı tişörtler çok büyük kalıplı çıkabiliyor örn: xl giyiyorum M beden tişört çuval gibi durdu. Mankenin ölçüleri ve giydiği bedene göre seçebilirsin.

Fatih24

80+ Bronze
Tabii hocam atayım şu ürünlere baktım

Bir tane de ucuz yollu var ancak kumaşının çok çok ince olduğunu tahmin ediyorum onu da şöyle bırakayım

Bu arada tam olması değil bir tık bol olabilir ama çuval da olmasın oversize bolluğu işte anladınız siz yani M diyorsunuz?
inceledim ürünleri hocam. ilk 2 ürün gerçekten güzel. fakat diğeri (ucuz olanı) almanızı önermem.
M alın bence.

Goxaria

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Murat Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bunlardan alırsan M olur. Bazı tişörtler çok büyük kalıplı çıkabiliyor örn: xl giyiyorum M beden tişört çuval gibi durdu. Mankenin ölçüleri ve giydiği bedene göre seçebilirsin.
Çok teşekkürler bilgi için. Bir beden ufak almaya karar verdim.

inceledim ürünleri hocam. ilk 2 ürün gerçekten güzel. fakat diğeri (ucuz olanı) almanızı önermem.
M alın bence.
Çok sağ olun hocam teşekkür ederim.

Top Bottom