Neler Yeni

Yardım Laptobum Hangi Tür SSD Destekliyor?

BayK4os

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Emirhan Şahin
Selamlar,
Dell Inspiron 5567 laptobum bulunuyor.Hangi tür SSD desteklediğini nasıl öğrenebilirim?
Harddiskimin Okuma/Yazma hızı çok düşük ve en ufak bir program'da %100 kullanıma çıkıyor.
Okuma/Yazma hızım örnek olarak 400kb/sn - 42kb/sn gibi değerler veriyor.Bu değerlerin fikrim olmamasına rağmen kötü olduğunu düşünüyorum.
Gündelik işlerimi bile yaparken çok fazla takılma yaşıyorum.Bu konuda SSD desteği yardımcı olur mu?
Ve hangi tür SSD desteklediğini nasıl öğrenebilirim veya yardımcı olabilirmisiniz?

Ürün Linki : https://www.akakce.com/laptop-noteb...on-r7-m445-15-6-notebook-fiyati,20492841.html
Ürün Kodu : G50F81C - I7 7500U versiyonu

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,578
İsim
göksel yurtcan
Selamlar,
Dell Inspiron 5567 laptobum bulunuyor.Hangi tür SSD desteklediğini nasıl öğrenebilirim?
Harddiskimin Okuma/Yazma hızı çok düşük ve en ufak bir program'da %100 kullanıma çıkıyor.
Okuma/Yazma hızım örnek olarak 400kb/sn - 42kb/sn gibi değerler veriyor.Bu değerlerin fikrim olmamasına rağmen kötü olduğunu düşünüyorum.
Gündelik işlerimi bile yaparken çok fazla takılma yaşıyorum.Bu konuda SSD desteği yardımcı olur mu?
Ve hangi tür SSD desteklediğini nasıl öğrenebilirim veya yardımcı olabilirmisiniz?
ssd yardımcı olur hocam laptobunuz 2.5 inç sata ssdleri destekliyor

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,578
İsim
göksel yurtcan

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,578
İsim
göksel yurtcan
Peki hocam şey diyorlar dvd room yerini söküp HDD'yi oraya takanlar varmış.Ben hali hazırda dvd room zaten kullanmıyorum ve kendim çıkardım.Böyle bir yöntem var mı? yapılabilir mi?
yapılabilir dvd rom varsa o çıkarılır hocam onun yerine aparatla hdd veya ssd takılır

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,578
İsim
göksel yurtcan
Hocam o zaman şuanki HDD'yi çıkartıp SSD takıyoruz dvd room yerine hdd takıyoruz.O aparatın linki var mı?
Kusura bakmayın çok fazla yordum.
o aparatlar ile çok bilgim yok hocam şimdi yanlış bir şey söylemeyeyim ama konuyu upladım size yardımcı olurlar

Murat demir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
Murat demir

BayK4os

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Emirhan Şahin
Hocam çok teşekkür ederim.Fiyatı'da gayet makul.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Videoyu izleyebilirsiniz.
Sağolasın hocam sizede.Nasıl takılacağını öğrendim teşekkür ederim.

Top Bottom