Neler Yeni

Laptop alıcam fikir lazım

AlpBeyk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
443
İsim
alperen taha demir
Bu sene bilgisayar mühendisliği kazandım hali hazırda iyi bi masaüstü bilgisayarım var zaten ama yurtta kalıcağım için bilgisayarım evde kalıcak satmayı düşündüm ama satsam bi daha öyle bi bilgisayar alamıcam baya da memnunum bilgisayarımdan onun için çok pahalı bişey almak istemiyorum beni uzun süre götürcek üniyi bitirip işimi elime alasıya kadar ve pahalı olmayan pahalı olmayandan kastım ne bende tam olarak bilmiyorum yazın a101 de çalıştım birazda birikmiş param vardı şuan toplamda 40 50 k param var ama bu parayı ben ünide de kullanıcam yani ne kadar fazla kalırsa bana o kadar iyi sizce kaç tl ye nasıl bi bilgisayar almalıyım.

man a man

80+ Bronze
Öğrenci indirimiyle 8bin civarına geliyor alttakiler. Grafikle alakalı iş yapmadıkça üniversite bitene kadar işini görür
5500u
1215u

Dün 9500₺ idi gene düşerse bunu alabilirsin 5625u

Biraz daha bütçe yükseltirsek : 7730U

Son düzenleme:

AlpBeyk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
443
İsim
alperen taha demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Öğrenci indirimiyle 8bin civarına geliyor alttakiler. Grafikle alakalı iş yapmadıkça üniversite bitene kadar işini görür
5500u
1215u

Dün 9500₺ idi gene düşerse bunu alabilirsin 5625u

Biraz daha bütçe yükseltirsek : 7730U
Önerileriniz için teşekkürler oyun bilgisayarı mı alsam yoksa 2.Arkadaşın attığı gibi güzel sade bi ofis tarsı mı alsam çok kararsızım ofisten yana kullanırsam param cebimde kalıcak ama oyun oynayamıcam pek fazla masaüstüm var zaten ama baya karışık valla kafam

Sinan_Enginar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
302
İsim
kaanzi
Önerileriniz için teşekkürler oyun bilgisayarı mı alsam yoksa 2.Arkadaşın attığı gibi güzel sade bi ofis tarsı mı alsam çok kararsızım ofisten yana kullanırsam param cebimde kalıcak ama oyun oynayamıcam pek fazla masaüstüm var zaten ama baya karışık valla kafam
hocam bence oyuncu alın

AlpBeyk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
443
İsim
alperen taha demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum şöyle ortalama bir gaming laptop işini görür. Hem her oyunu oynarsın, hem de okul islerini halledersin. Fazlasına gerek yok.
Anladım hocam banada o mantıklı geliyo en ucuz dediğiniz şekilde işimi görücek sizce bu mudur bide telefonum kırıldı telefon almam gerekiyor bütçe konusunda iyice dara düştüm yani bilgisayar ne kadar ucuz olsa o kadariyi benim için telefon içinde m34 alıcam öğrenci indirimiyle inşallah

Claw's

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
682
İsim
bitmiyobxe
Anladım hocam banada o mantıklı geliyo en ucuz dediğiniz şekilde işimi görücek sizce bu mudur bide telefonum kırıldı telefon almam gerekiyor bütçe konusunda iyice dara düştüm yani bilgisayar ne kadar ucuz olsa o kadariyi benim için telefon içinde m34 alıcam öğrenci indirimiyle inşallah
Hayırlı olsun.

Top Bottom