Neler Yeni

Laptop almak için hangi site daha güvenli?

Siz olsanız hangi siteden alırsınız?

• trendyol - 29300 TL

• amazon - 30200 TL

Sonuçları oy verdikten sonra görebilirsiniz.

c0rbius

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
Çağan Mert Şimşek
Benim öğrenmek istediğim şey şu trendyoldan alsam bozuk çıksa ve iadeye göndersem sorunsuz iade olur mu? Amazonda bu sistem kusursuz işliyor diye biliyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Arda Tuğlu
Benim öğrenmek istediğim şey şu trendyoldan alsam bozuk çıksa ve iadeye göndersem sorunsuz iade olur mu? Amazonda bu sistem kusursuz işliyor diye biliyorum.
Amazon’un kendi sattıklarında kusursuz işliyor ama başka kişi sattığında büyük ihtimalle yine satıcının insafına kalacaksınız

c0rbius

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
Çağan Mert Şimşek
Amazon’un kendi sattıklarında kusursuz işliyor ama başka kişi sattığında büyük ihtimalle yine satıcının insafına kalacaksınız
Farklı bir siteden bu konuyla alakalı şöyle bir mesaj buldum

Amazon her türlü bu konuda yardımcı oluyor. Satıcısı amazon olmayan bir satıcıdan alınan monitörün ekranı hasarlı gelmesi sebebiyle satıcı kargodan dolayı hasar almış kargo firmasıyla görüşün diye sorun çıkarmıştı ve amazon ile iletişime geçtik ve bizi mağdur etmeden ücret iadesini yapıp diğer işlemleri satıcı firma ile halledeceklerini söylediler. Bu olay üzerinden bir kaç sene geçti ama site amazon.com.tr olduktan sonra tereddüt yaşamam.

BERKANY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,304
İsim
Berkay BABUCCU
Bu fiyatlarda ürün alacak durumun varsa git amazondan al kesinlikle.Basin agrimasin trendyol hepsi burada falandan alıp.Amazon candır.

LogiMess

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,702
İsim
Gtx 1090Tİ
Merhabalar üniversite için

Asus ROG Zephyrus G15 GA503RM-HQ068​

laptopunu alacağım fakat hangi siteden alsam emin olamadım. Daha önce laptop önerisi için açtığım konuda bana trendyol üzerinden alırsam pişman olabileceğimi, herhangi bir sorunda satıcının insiyatifine kaldığımı bu yüzden trendyol kullanmamam gerektiğini söyledi. Ben de biraz daha baktım ve en güvendiğim site olan amazon gözüme çarptı. Amazonda fiyat 900 TL daha fazla ama eğer değer diyorsanız amazondan alabilirim. Yok değmez git trendyoldan al diyorsanız oradan da alabilirim. Yardımlarınızı bekliyorum siz olsanız hangi siteden alırdınız?

linkleri bırakıyorum kontrol edersiniz.
Amazonun kendisi satmadığı için trendyoldan al

c0rbius

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
Çağan Mert Şimşek
Amazon ama aradaki farka değer mi bilmiyorum
Ürünün 1 saat içerisinde alacağım iyi karar vermem lazım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ürünün 1 saat içerisinde alacağım iyi karar vermem lazım.
Şöyle bir seçenek de var yeni gördüm

ama asusun pili çok çok çok daha iyi

Son düzenleme:

scorpionn38

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
237
İsim
ferhat küçük
trendyoldan alınacak şey max 200-300 TL lik bozuk filan olsa bile içinin yanmayacağı bir şey olmalıdır. pahalı ürün özellikle teknolojik ürün trendyoldan alınmaz hocam.

c0rbius

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
Çağan Mert Şimşek
trendyoldan alınacak şey max 200-300 TL lik bozuk filan olsa bile içinin yanmayacağı bir şey olmalıdır. pahalı ürün özellikle teknolojik ürün trendyoldan alınmaz hocam.
Amazondan geçiyorum siparişi

Top Bottom